زمان از سرگیری و به پایان رسیدن لالیگا مشخص شد

زمان از سرگیری و به پایان رسیدن لالیگا مشخص شد
تماشاچی -طبق اعلام شبکه رادیویی کادناکوپه و نشریه اسپورت کاتالونیا، رقابت‌های لالیگای اسپانیا که از 23 اسفند به دلیل شیوع کرونا به حالت تعلیق درآمده‌ است از روز 11 ژوئن (22 خرداد) با دربی سویا از سر گرفته خواهد شد و در روز 19 جولای (29 تیر) به پایان خواهد رسید و به این ترتیب ماه آگوست برای نمایندگان اسپانیا جهت شرکت در رقابت‌های اروپایی (لیگ قهرمانان و لیگ اروپا) کاملاً آزاد خواهد بود. همچنین طبق اعلام این رسانه‌ها، فصل آینده لالیگا نیز از 12 سپتامبر (22 شهریور) آغاز خواهد شد.
بر این اساس 11 هفته باقی مانده از فصل جاری لالیگا طی 6 هفته برگزار می‌شود که 6 دور از بازی‌ها در روزهای شنبه و یکشنبه و 5 دور هم در اواسط هفته انجام خواهد شد.

برخلاف چیزی که پیش از این هم اعلام شده بود، بازی‌های لالیگا در روزهای دوشنبه انجام نمی‌شود. طبق ادعای نشریه اسپورت، سازمان لیگ اسپانیا و فدراسیون فوتبال این کشور هنوز در مورد برگزاری بازی در روزهای دوشنبه با هم به توافق نرسیده‌اند اما امکان تغییر این وضعیت وجود دارد چون مذاکرات همچنان در جریان است.

مسابقات لالیگا 20 ژوئن به پایان می‌رسد اما نمایندگان این لیگ در رقابت‌های اروپایی به تمرینات‌شان ادامه می‌دهند. سایر تیم‌ها هم بعد از استراحتی 21 روزه در تاریخ 10 آگوست اردوی پیش فصل‌شان را آغاز خواهند کرد تا برای فصل جدید آماده شوند.

 
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه