کریستیانو رونالدو با نفوذ ترین فوتبالیست جهان

کریستیانو رونالدو با نفوذ ترین فوتبالیست جهان
تماشاچی -فوتبالیست های برتر دنیای فوتبال علاوه بر اینکه در این رشته ورزشی از محبوبیت بالایی برخورداند در بیرون از زمین فوتبال نیز به نوعی یک برند محسوب می‌شوند و می‌توانند نفوذ بالایی در مسائل مختلف داشته باشند. 
مجله فرانسوی فرانس فوتبال در جدیدترین اقدام خود به بررسی بانفوذترین چهره های ورزشی پرداخته است. از نظر این مجله، ناصر الخلیفی، رئیس پاری سن ژرمن در سال 2020 بیشترین تاثیر را در فوتبال جهان دارد. او علاوه بر اینکه رئیس پاری سن ژرمن است، گروه بزرگ رسانه های beIN را اداره می کند و در سازماندهی جام جهانی 2022 قطر فعالیت محوری دارد. 

قرار است لیست 50 چهره بانفوذ فوتبال در این هفته به طور کامل منتشر شود اما چیزی که تاکنون گفته شده، این است که ناصرالخلیفی، کریستیانو رونالدو و جیانی اینفانتینو، رئیس فیفا سه چهره بانفوذ فوتبال جهان هستند. بدین ترتیب رونالدو در بین فوتبالیست ها بانفوذترین شخصیت است. 

دیگر چهره ها در این لیست 50 نفره، مدیر برنامه های بزرگ دنیای فوتبال ژرژ مندس، مینو رایولا و پینی زهوی، مربیان بزرگ مانند پپ گواردیولا، یورگن کلوپ و زین الدین زیدان و بازیکنانی مانند نیمار، لیونل مسی، رحیم استرلینگ، محمد صلاح، کیلیان امباپه و مگان راپینو هستند.

 
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه