اقدامات باشگاه استقلال در جهت آمادگی برای از سرگیری لیگ

اقدامات باشگاه استقلال در جهت آمادگی برای از سرگیری لیگ
تماشاچی -با نزدیک شدن به زمان آغاز مجدد لیگ برتر ایران باشگاه استقلال می‌خواهد با آمادگی کامل در ادامه لیگ حاضر شود. از این رو اقدامات جدیدی برای آماده شدن هر چه بهتر استقلال در حال اتفاق افتادن است. 
بازگشت دیاباته و میلیچ به تهران
شیخ دیاباته و هرویه میلیچ  بازیکن خارجی استقلال که به دلیل شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مسابقات لیگ برتر راهی کشورهای خود شده‌اند، این روزها به صورت مرحله‌ای مطالبات خود را دریافت می‌کنند.
مسئولان باشگاه استقلال در هفته گذشته در چند نوبت بخش‌هایی از مطالبات هر دو را پرداخت کرده و قرار است هر چند روز بخش دیگری از حقوق عقب افتاده این بازیکنان به حساب آنها واریز شود.
با توجه به اینکه تمرینات تیم فوتبال استقلال قرار است از روز چهارشنبه یا پنجشنبه همین هفته آغاز شود، مسئولان این باشگاه قصد دارند با هر دو بازیکن برای بازگشت به تهران تماس برقرار کنند. این بازیکنان به محض فراهم شدن شرایط پروازها به کشور و با توجه به دریافت مطالبات خود باید زمان حضور در تمرینات را به باشگاه اعلام کنند.
احمد سعادتمند امروز در پستی اینستاگرامی خبر داد که خبر جدایی این 2 بازیکن صحت ندارد و آنها به تهران باز خواهند گشت.
جلسه فرهاد مجیدی برای شروع تمرینات
طبق اعلام ستاد مبارزه با کرونا باشگاه‌ها می‌توانند تمرینات خود را از ابتدای خرداد ماه آغاز کنند و به همین دلیل استقلالی‌ها نیز برنامه‌ریزی برای شروع تمرینات را آغاز کرده‌اند.
 قرار است طی امروز و فردا جلسه‌ای بین اعضای کادر فنی تیم فوتبال استقلال برگزار و در خصوص زمان آغاز تمرینات بحث و تبدل نظر صورت بگیرد. استقلالی‌ها تصمیم دارند چهارشنبه یا پنجشنبه تمرینات خود را آغاز کنند. 
از آنجا که استقلالی‌ها 2 زمین تمرین در اختیار دارند کادر فنی قرار است شرایط هر دو زمین را برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی بررسی و محل برگزاری تمرینات را به بازیکنان اعلام کند.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه