سعادتمند : مطالبات دیاباته تا جمعه پرداخت می‌شود

سعادتمند : مطالبات دیاباته تا جمعه پرداخت می‌شود
تماشاچی -مدیرعامل جدید باشگاه استقلال در مصاحبه‌ امروز (چهارشنبه) خود اعلام کرد تا روز جمعه مطالبات دیاباته را پرداخت خواهد کرد. وی همچنین در مورد سایر موضوعات از قبیل لو رفتن اسناد باشگاه، اهمیت تیم‌های پایه استقلال و همچنین قرارداد با اسپانسر جدید باشگاه توضیحات خود را ارائه کرد. 
«احمد سعادتمند» امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: باشگاه استقلال با توجه بزرگی و عظمت خود و جایگاهی که در فوتبال ایران و آسیا و حتی جهان دارد مستلزم این است قراردادهایی به امضا برساند که بتواند منافع خود را به بهترین شکل ممکن تامین کند.

وی افزود: با مذاکرات و جلسات که متعددی داشتیم در نهایت با شرکتی صادق و دارای توانمندی اقتصادی به توافق رسیده و قرارداد کارشناسی به امضا رساندیم.

مدیرعامل استقلال خاطرنشان کرد: هدف من این است هواداران استقلال را از نگرانی خارج کنیم. بخش بزرگی از طلب ‌هرویه‌ میلیچ‌ پرداخت شده است و مطالبات شیخ دیاباته را نیز تا روز جمعه تسویه خواهیم کرد. این ۲ بازیکن از بهترین نفرات استقلال محسوب می‌شوند و به طور حتم در استقلال خواهند ماند.

سعادتمند تصریح کرد: قرارداد نیکولای‌ بودوروف فسخ خواهد شد و اینکه چه بازیکنی جای او را در استقلال خواهد گرفت به نظر کادر فنی بستگی دارد.

وی تاکید کرد: نگاه ما به تیم‌های پایه‌ای استقلال ویژه است و برای آکادمی استقلال برنامه‌های خاصی داریم چرا که بازیکنان مستعد و با آتیه‌ای می‌توانند از پایه‌ها به بزرگسالان راه پیدا کنند. ما امروز (چهارشنبه) بعد از یک سال حقوق اعضای کادر فنی و بازیکنان امید استقلال را پرداخت کردیم.

مدیرعامل استقلال اظهار داشت: ما وظیفه داریم زیرساخت‌ها و امکانات را برای استقلال فراهم کنیم تا بازیکنان و مربیان با آرامش با خیال راحت برای موفقیت استقلال گام بردارند.

سعادتمند درباره انتشار اسناد باشگاه استقلال در رسانه‌ها اعلام کرد: این رفتار و حرکت صحیح نیست و پیگیر این هستیم که منبع آن را پیدا کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که موافق ادامه برگزاری لیگ برتر است یا خیر، اعلام کرد: آرزوی همه ما این است جامعه به سطح عادی بازگشته و ویروس کرونا از بین رود اما جان انسان‌ها اهمیت دارد، ما تابع نظر ستاد ملی کرونا، سازمان بهداشت جهانی، کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا هستیم.

 
منبع : تماشاچی

نظرات