صحبتهای تأمل برانگیز افتخاری در مورد علی خطیر و امیرحسین فتحی | تماشاچی

صحبتهای تأمل برانگیز افتخاری در مورد علی خطیر و امیرحسین فتحی

صحبتهای تأمل برانگیز افتخاری در مورد علی خطیر و امیرحسین فتحی
تماشاچی -اتفاقات باشگاه استقلال در سال‌های اخیر برای هواداران این تیم بسیار تعجب برانگیز بود و آنها از شرایط باشگاهشان بسیار عصبانی بودند. از ماحرای رفتن ستاره‌های تیم تا پول‌های کلانی که خرج این باشگاه می‌شد اما ثمره آنچنانی نداشت. رضا افتخاری مدیرعامل سابق استقلال صحبتهای تأمل برانگیزی در مورد علی خطیر و امیرخسین فتحی انجام داده و جزئیات بیشتری از برخی اتفاقات سالهای گذشته باشگاه استقلال را بیان کرده است که در ادامه مشاهده می‌فرمائید :
کجای دنیا یک باشگاه برای مدیرش که ایرانی است منزل کرایه می‌کند؟ اگر خارجی بود یک توجیهی داشت و وظیفه باشگاه بود اما این مدیر که ایرانی بوده و احتمالاً خودش هم منزل داشته است. نمی دانم چه بگویم. ماهیت همه برای هواداران مشخص شده است.

برای ما زیاد حاشیه ساختند. آقای خطیر (معاون سابق استقلال) آمد گرد و خاک کرد. او می‌گفت این ها (افتخاری) خیانت کردند و به خاطر گومز حسابی جریمه می‌شویم در حالی که همه اش دروغ بود.

 خوشحالم بعد از رفتنم از استقلال نگفتند قراردادهای ناجوری بسته شد و یا پول‌ها حیف و میل شد. هر بازیکنی که کادر فنی خواست گرفتیم و هرکسی هم که نخواستند با رضایت تسویه حساب کردیم.

زمانی که بنده از استقلال رفتم، جباروف و تیام بازیکنان ما بودند. حتی آقای فتحی (مدیرعامل استقلال بعد از افتخاری) یک ماه بعد از رفتن من با این بازیکنان مذاکره کرد. نمی دانم چه اتفاقاتی رخ داد که توافق حاصل نشد. 

قرارداد شفر گزاف نبود. فکر می‌کنم دلار آن روزها 4 هزار تومان بود. قراردادی که با شفر و دستیارانش بستیم، در مجموع 800 هزار دلار بود که شاید پول یک بازیکن خوب می‌شد. در واقع 3 میلیارد و 200 میلیون تومان پول برای شفر و دستیارانش منطقی بود و مشکلی نداشت.

طبق تصویب هیات مدیره آن زمان 6 میلیون و 200 هزار تومان حقوق می‌گرفتم. البته این پول صرف هزینه‌های مرتبط با باشگاه می‌شد مثل پول بنزین رفت و آمد به باشگاه یا پول موبایل و مواردی از این دست.

 
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه