شانس بالای یوونتوس برای جذب پل پوگبا

شانس بالای یوونتوس برای جذب پل پوگبا
تماشاچی -پل پوگبا بازیکن فرانسوی تیم فوتبال منچستریونایتد که فروغ آنچنانی در لباس یونایتد نداشته است هر ساله جزء بازیکنانی له شمار می‌رود که به باشگاه‌های بزرگ اروپا لینک می‌شود از این رو روزنامه ایتالیایی «گاتزتا دلو اسپورت» خبر داد دو باشگاه رئال مادرید و اینتر دیگر نسبت به خدمت گرفتن پل پوگبا علاقه‌مند نیستند، بازیکنی که باشگاه منچستریونایتد با وجود مصدومیت‌هایی که او در فصل جاری داشته رویش قیمتی 100 میلیون یورویی گذاشته‌اند.
طبق این گزارش، یوونتوس با این شرایط بخت اول به خدمت گرفتن پوگبای 27 ساله است و می‌تواند او را دوباره به تورین بازگرداند. قهرمان ایتالیا برای عملی شدن این انتقال حتی حاضر است آدرین رابیو، هافبک فرانسوی یا آرون رمزی، هافبک ولزی‌اش را وارد این معامله کند.

باشگاه پاری‌سن‌ژرمن هم وضعیت هافبک فرانسوی شیاطین سرخ را زیرنظر دارد، اما یوونتوس شانس بیشتری برای به خدمت گرفتن او دارد چرا که پوگبا عرق خاصی به راه‌راه پوشان تورینی دارد و رابطه خوبی هم با چندین بازیکن یوونتوس به واسطه حضورش در این تیم بین سال‌های 2012 تا 2016 دارد.

روزنامه اسپانیایی «مارکا» هم اخیراً خبر داده بود باشگاه رئال مادرید تمایل زیادی به جذب پوگبای 27 ساله دارد، اما  با توجه به دستمزد درخواستی بالای این بازیکن و رقم مدنظر منچستریونایتد برای فروش این هافبک فرانسوی، کارشان برای به خدمت گرفتن پوگبا در بحران اقتصادی کنونی در نتیجه شیوع ویروس کرونا، تقریباً غیرممکن است.

این هافبک فرانسوی بین سال‌های 2012 تا 2016 عضو یوونتوس بود و با بازی‌های درخشانش در این تیم، مسئولان باشگاه منچستریونایتد را برای بازگرداندنش به اولدترافورد متقاعد کرد و در نهایت در تابستان 2016 با عقد قراردادی به ارزش 105 میلیون یورو که در آن زمان رکورد جهانی نقل‌وانتقالات بود به جمع شیاطین سرخ بازگشت.

پوگبای 27 ساله که عملکردش در سال‌های اخیر برای منچستریونایتد همراه با فراز و نشیب بوده، در حال حاضر در حال ریکاوری روی قوزک پایش است و این فصل به دلیل دو مصدومیت جدی تنها توانسته در هشت بازی از رقابت‌های مختلف برای شیاطین سرخ به میدان برود.

قرارداد این هافبک فرانسوی با منچستریونایتد در پایان فصل آینده به اتمام می‌رسد و مدیران این باشگاه در صورت عدم موفقیت در تمدید قرارداد او، مجبور به فروش این بازیکن در تابستان پیش رو هستند، در غیر این صورت پوگبا را در تابستان 2021 به‌عنوان بازیکن آزاد از دست خواهند داد.

 
report گزارش اشکال
منبع : تماشاچی

نظرات