صحبت‌های دلگرم کننده مدیرعامل استقلال / سعادتمند سوپرمن می شود؟

صحبت‌های دلگرم کننده مدیرعامل استقلال / سعادتمند سوپرمن می شود؟
تماشاچی -احمد سعادتمند، مدیرعامل باشگاه استقلال ضمن تایید تهدید باشگاه توسط دیاباته در یک مصاحبه دلگرم کننده به هواداران استقلال قول داد که نمی‌گذارد خاطرات بد گذشته برای آنها زنده شود و تمام تلاش خود را برای پرداخت طلب دیاباته، میلیچ، پادوانی و دیگر بازیکنان به کار می‌گیرد. متن کامل گفت و گوی سعاتمند را در پائین مشاهده می کنید :
-این خبر صحیح است و وکیل دیاباته با ارسال نامه ای خواهان دریافت حقوق موکلش شده است  و ما وظیفه داریم این خواسته را فراهم کنیم.

-پیش از این تاکید کردم که آمده ام تا نگذارم حتی یک آجر ازاستقلال کم شود و بر سر عهد خودم هستم.

-از طریق همین پیام  به هواداران استقلال اعلام می کنم همه تلاشم را خواهم کرد که طلب دیاباته قبل از موعد مشخص شده پرداخت شود.

-اگر چه بیش از ۵ ماه است که حقوق این بازیکن ارزشمند و با اخلاق پرداخت نشده است، اما به هر شکل ممکن این مبلغ فراهم و به حساب این بازیکن واریز خواهد شد. 

-بخشی از مطالبات به حق بازیکنان دیگر تیم نیز پرداخت شده است و از تمامی بازیکنان تیم بابت صبر و تحمل شان پیرامون دریافت مطالبات صمیمانه تشکر می کنم.

-تا زمانی که طلب دیاباته، میلیچ و حتی  پادوانی عزیز پرداخت نشود، هواداران استقلال به باشگاه اعتماد نخواهند کرد و من هم قصد ندارم دست نیاز به سمت آنها دراز کنم.

-بر این باورم که هوادار استقلال حق دارد بی اعتماد باشد اما اعتمادی که در طول زمان به دست بیاید، خدشه دار شدنی نیست.

-می کوشم تا به جای دریافت کمک از هواداران دلسوز استقلال که طی چند ساعت گذشته مرتبا با ارسال پیام خواستار کمک مالی به باشگاه هستند، به آنها خدماتی را نماییم که استفاده آنها از این نوع خدمات به استقلال نفع مالی برساند.

-به هوادارانی که پیش از این با از دست دادن بازیکنان محبوب خود اشک ریخته اند تاکید می کنم که قرار نیست دیاباته یا بازیکن عزیز دیگری از استقلال جدا شود.

-دیاباته و بازیکنان دیگر تا همین امروز هم مردانگی کردند که بدقولی های مالی باشگاه را تحمل کرده اند. این فشارها هست اما به تدریج برطرف خواهند شد.

پی نوشت : البته لازم به ذکر است که سعادتمند از زمان منصوب شدن به عنوان مدیرعامل استقلال وعده و وعیدهای بسیار زیادی به هواداران، بازیکنان ، مربیان و طلبکاران این باشگاه داده است اما در مقام عمل حرکت خاصی از وی صورت نگرفته و مشکلات باشگاه استقلال همچنان پابرجاست. اما اگر بتواند به وعده‌های داده شد عمل کند به واقع باید به او لقب سوپرمن را بدهیم.

 
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه