راز ارتباط خانوم سوزانا در سوئیس با پرونده های استقلال در فیفا | تماشاچی

راز ارتباط خانوم سوزانا در سوئیس با پرونده های استقلال در فیفا

راز ارتباط خانوم سوزانا در سوئیس با پرونده های استقلال در فیفا
تماشاچی -بهداد بیات نماینده حقوقی باشگاه تراکتور در خصوص صحبتهای اخیر در مورد علی خطیر و برخی افراد که در پرونده های باشگاه های ایرانی در سوئیس دستکاری می کنند، دست به افشاگری زد.

این روزها شکایت‌هایی از تراکتور صورت گرفته و احکامی نیز صادر شده که باشگاه پرونده‌ها را به دادگاه cas برده و آنها را پیگیری خواهد کرد.
▪️قاطعانه می‌گویم، یک فساد سازمان‌یافته بزرگ را می‌توانید پیدا کنید که ریشه آن در کشور سوئیس است. 
▪️خواهش ما از نهادهای نظارتی و امنیتی این است که با ورود به قضایا و اظهاراتی که صورت می‌گیرد، ریشه این فساد را خشک کنند. 
▪️اگر یادتان باشد، بین دو باشگاه ایرانی استقلال و پرسپولیس بابت پرونده سوپر جام اختلافاتی به وجود آمد و مباحثی مطرح شد که شاید خیلی راحت می‌شد در کشور خودمان آن را حل کرد، اما برخی که در بیست و چهار ساعت گذشته سعی کردند حواس اهالی فوتبال را از اتهامات وارده پرت کنند، پرونده را به دادگاه cas برده و چند میلیارد در آنجا هزینه کردند و در نهایت به نتیجه هم نرسیدند. 
▪️می‌خواهم از افرادی نام ببرم که تاکنون کسی از آنان در فوتبال ایران اسم نبرده یا یاد نکرده است. 
▪️لطفاً مسئولان وقت استقلال توضیح بدهند نقش خانمی به نام «سوزانا» در پرونده‌های حقوقی این باشگاه چه بوده است؟ آنها توضیح بدهند چه کسی وی را به این باشگاه معرفی کرده است؟‌ تأکید می‌کنم نهادهای نظارتی به این موضوع ورود کنند. 
▪️فرد دیگری به نام جیمز کیچینگ که در فیفا فعالیت می‌کند، در این پرونده‌ها دست دارد.
▪️جالب است بدانید خانم سوزانا منشی آقای کیچینگ بوده و استقلال مبلغی حدود 500 میلیون تومان باید به این خانم به عنوان حق‌الوکاله پرداخت کند. 
▪️اینکه چرا اسمی از این افراد برده نشده، جای پیگیری دارد و بهتر است آقایان توضیح بدهند چه کسی جیمز کیچینگ و خانم سوزانا را به استقلال معرفی کرده است؟
▪️در دنیای وکالت ورزشی شاید نزدیک به یک‌هزار وکیل داشته باشیم، اما تمام پرونده‌های فوتبال ایران به صورت هدایت‌شده به دست سه وکیل در زوریخ می‌رسد. 
▪️این بحثی که شب گذشته آقای زنوزی در برنامه فوتبال برتر اشاره کرد، این است که این باند پرکار یک چوب دست‌شان گرفته‌اند و با کلمه دلال بر سر همه می‌‌کوبند. 
▪️هر کسی در مورد این باند افشاگری کند، به او لقب دلال می‌دهند. آقایان به شفر هم همین لقب را دادند، چون این مربی اجازه نمی‌داد این آقایان به اهدافشان برسند.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه