مالک تراکتورسازی: لودویچ و خطیر باعث دور شدن استراماچونی از استقلال بودند | تماشاچی

مالک تراکتورسازی: لودویچ و خطیر باعث دور شدن استراماچونی از استقلال بودند

مالک تراکتورسازی: لودویچ و خطیر باعث دور شدن استراماچونی از استقلال بودند
تماشاچی -افشاگری مالک تراکتور درباره پشت پرده پرونده‌های حقوقی و تبانی صورت گرفته در این باشگاه پرده از ماجرای دور شدن استراماچونی از استقلال نیز برداشت. در ادامه اهم صحبتهای زنوزی در این خصوص را می خوانید.

استوکس و اروین بدون اجازه باشگاه به تمرینات ملحق نشده بودند و به طور یک طرفه و بدون دلیل موجه قرارداد خود را فسخ کرده بودند.
در جلسه حضوری در استانبول، وکیل (لودویچ دلشات) تمام مستندات را به جزییات بررسی کرد و اطمینان داد که با توجه به تجربه 10 ساله خود در ارکان قضایی فیفا، این پرونده ها به نفع تراکتور خاتمه می یابد اما زمانی که منتظر محکومیت این 2 بازیکن بودیم، با حکم عجیب فیفا علیه باشگاه مواجه شدیم.
پس از بررسی لایحه دفاعی ایشان توسط 3 وکیل ورزشی داخلی و 2 وکیل کارکشته خارجی، متوجه شدیم لایحه را به طور ناقص ارائه داده است. 
این موضوع را با استفاده از بهترین وکلای خارجی در حال اثبات هستم و عواقب سنگینی در انتظار این وکیل است.
آقای خطیر دوستی دیرینه ای با این وکیل دارد؛ حتی در جلسه ای که در قطر برای بازگرداندن استراماچونی مربی #استقلال صورت گرفته بود، اقای لودویچ را وکیل اقای استراماچونی معرفی کرده بود که چنین موضوعی اصلا صحت نداشت.
شناختی از این وکیل نداشتم و معرفی ایشان توسط آقای علی خطیر انجام شد که خود اقای خطیر هم توسط نصیرزاده مدیرعامل سابق ماشین سازی معرفی شد.
برای من جای تعجب دارد که چگونه نصیرزاده و خطیر توانستند مسئولان فدراسیون را قانع کنند تا وکیلی که در خوشبینانه ترین حالت بدون تبانی، 4 پرونده ای را که برنده قطعی بودیم در فیفا باخته، به عنوان وکیل فدراسیون در پرونده ویلموتس انتخاب کند. 
آقای نصیرزاده از مقصران اصلی این اتفاقات و همچنین پرونده های بوجود آمده برای باشگاه ماشین سازی است.
صدای ایشان برنده پرونده شکایت در فیفا شده است. 
آقای خطیر اگر اتفاقاتی که در زمان مذاکره با مربی ایتالیایی در فصل گذشته رخ داد و باعث شد قیمت این مربی، یک ساعته 2 برابر بشود را بازگو کنم، دیگر آبرویی برای شما در این فوتبال نمی ماند.
موضوع تعجب برانگیز این بود که نصیرزاده بدون اطلاع هیات مدیره وکالت پرونده جدید باشگاه ماشین سازی در فیفا را نیز به آقای لودویچ داده بود.
تمام باشگاه ها، مخصوصا استقلال، باید پشت پرده مسائل را بررسی کنند؛ مخصوصا در مورد خرید بازیکن و شکایت هایی که از طرف فیفا انجام می شود. احساس می کنم یکسری تبانی و پشت پرده وجود دارد که خوشبختانه من متوجه آن شدم. 
باید دلایل اینکه چرا تمام پرونده های فیفا به ضرر باشگاه های ایرانی یا کل فوتبال ایران رای صادر می شود را با رجوع به پرونده های قبلی باشگاه ها و جستجوی نقش افراد داخلی در آنها را به صورت کامل بررسی و کارشناسی حقوقی و حتی کارآگاهی شود.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

به وزیر چه ربطی داره استقلال خودش بیرونش کرد

امید

پس نقش وزیر پرسپولیسی چی شد؟!! یادش رفته این موردو بگه 😅😅😅😅