علی خطیر: مهران مدیری با برنامه پوچ دورهمی ترویج دهنده خشونت است! | تماشاچی

علی خطیر: مهران مدیری با برنامه پوچ دورهمی ترویج دهنده خشونت است!

علی خطیر: مهران مدیری با برنامه پوچ دورهمی ترویج دهنده خشونت است!
تماشاچی -پنج‌شنبه شب مهران مدیری یک میهمان ویژه ورزشی در برنامه دورهمی داشت. «علیرضا حقیقی» سنگربان سابق تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس در این برنامه بود که پاسخگوی سوالات حاشیه ای مجری و تهیه کننده این برنامه شد.

در این برنامه علیرضا حقیقی در خصوص بسیاری از مسایل زندگی شخصی و حرفه ای خود صحبت کرد اما بخش جالب برنامه جایی بود که مهران مدیری در خصوص درگیری حقیقی و علیرضا خطیر در مجموعه ورزشی انقلاب پرسید. 


دروازه‌بان سابق پرسپولیس در مورد شکستن بینی علی خطیر، معاون ورزشی سابق باشگاه استقلال گفت: او را که هُل دادم. اصلا داستان چیز دیگری است. او فحش داد و ما هم هُل‌اش دادیم. نمی‌دانستم او(خطیر) معاون باشگاه استقلال است. برای باشگاه، هواداران و بازیکنان استقلال ارزش خاصی قائل هستم چون اگر نباشند، قطب فوتبال ایران معنی پیدا نمی‌کند. به شخصه خیلی چیزها از ناصر حجازی به‌عنوان اسطوره یاد گرفتم و همیشه درِ گوشم است که گفت اگر لژیونر نشدی، همین الان فوتبال را کنار بگذار.


او با اشاره به جزئیات بیشتر از درگیری با علی خطیر گفت: من اجازه نمی‌دهم کسی به خانواده‌ام، آن هم در زمین چمن بی‌احترامی کند. داستان‌های دیگری دارد که در همین حد توضیح می‌دهم.  تخصص من هُل دادن نیست ولی شکستن بینی در کار نبود. آن صحنه هُل بود ولی اینکه به کجاها کشید، الله اعلم!


علی خطیر اما در گفت و گو با میزان درخصوص برنامه شب گذشته با انتقاد شدید از مهران مدیری گفت:« برای برنامه دورهمی خالى از محتوا و ترویج‌دهنده فرهنگ خشونت و بى‌شعورى متاسفم که چنین شخص بى اخلاقى را به برنامه دعوت می‌کند. هرچند که مدت‌ها است در نحوه انتخاب و حضور مهمانان در این برنامه شایعات فراوان و ناگوارى وجود دارد. دوم اینکه آقاى مدیرى آیا از نگاه شما کوبیدن بینی شخصی و ضرب و جرح وی آن‌قدر سوژه‌ی قشنگی است که بجای گوشزد به مهمان بی‌شرم‌تان طورى طنزگونه این سوال را مطرح می‌کنید که بینندگان حاضر در استودیو برای دماغ ترکاندن دست بزنند و بخندند؟ حال آن‌که می‌توانستید با تذکری این فرهنگ را به میلیون‌ها افرادی که بیننده‌ی برنامه‌ی شما هستند اشاعه نمایید که عذرخواهی به خاطر خشونت نماد شعور و ادب است و نه نشانه‌ی شکستن غرور. بی شک شما در برنامه‌ی دیشب خود می‌توانستید موجب همدلی و دوستی در جامعه و ایجاد فرهنگ صلح و سازش شوید. برعکس نه تنها از این تریبونی که در اختیار دارید به درستی استفاده نکردید بلکه این‌طور القا شد که هرکسی که زور بیشتری دارد و از نام و رسمی در جامعه بر خوردار است و به قول خودشان سلبریتى است می‌تواند به هر فرد دیگری حمله کند ولو اینکه موجب جراحت یا حتی مرگ وی شود. یا حتى در اتفاق چند روز گذشته موجب تحقیر پاکبان محترم گردد و شما با آن ساعتی شاد باشید و بخندید».

منبع : تماشاچی
برچسب : علی خطیر

ارسال دیدگاه