جنگ پنهان پورتو، بنفیکا و اسپورتینگ لیسبون برای شکار طارمی

جنگ پنهان پورتو، بنفیکا و اسپورتینگ لیسبون برای شکار طارمی
تماشاچی -عملکرد درخشان مهدی طارمی در این فصل، در لیگ پرتغال و با لباس تیم ریوآوه باعث شده تا تیم‌های بزرگ این کشور برای خرید او اقدام کنند.

عملکرد درخشان مهدی طارمی در اولین فصل حضورش در باشگاه ریوآوه پرتغال باعث شده تا پیشنهادات زیادی به سمت او و مدیربرنامه‌هایش سرازیر شود. پیش از این، از علاقه پورتو به این بازیکن پرده‌برداری شده بود و حالا نوبت به فاش شدن پیشنهاد دیگر تیم بزرگ پرتغال یعنی اسپورتینگ رسید. این تیم نیز در زمستانی که گذشت خواهان به خدمت گرفتن مهاجم بوشهری تیم ملی شده بود.


علیرضا نیکومنش مدیربرنامه‌های مهدی طارمی در گفت‌وگو با نشریه رکورد، تأیید کرد که باشگاه اسپورتینگ لیسبون در مقطعی نسبت به جذب مهاجم ملی‌پوش کشورمان تمایل داشته است.


مدیربرنامه‌های طارمی در این باره به نشریه رکورد گفت: باشگاه اسپورتینگ برای خرید طارمی ابراز تمایل کرد اما همان‌طور که می‌دانید مهدی با ریوآوه قرارداد دارد که این هم در تصمیمی که او اتخاذ خواهد کرد تصمیم خواهد گذاشت.


در ماه‌های اخیر گمانه‌زنی‌های زیادی درباره مقصد طارمی صورت گرفت که در برخی از آنها حتی به نام‌ باشگاه‌های پورتو و بنفیکا هم به عنوان مشتریان او اشاره شده بود.

منبع : تماشاچی
برچسب : مهدی طارمی

ارسال دیدگاه