تعیین قهرمان لیگ برتر با قرعه کشی دروغ سیزده به در بود!

تعیین قهرمان لیگ برتر با قرعه کشی دروغ سیزده به در بود!
تماشاچی - در حالی که صبح امروز یک رسانه ظاهراً معتبر(ایران ورزشی) از قصد فدراسیون فوتبال برای تعیین قهرمان لیگ برتر و تیم های سقوط کننده و کسب کننده سهمیه لیگ قهرمانان آسیا با روش قرعه کشی سخن گفته بودند، یکی از افراد نزدیک به فدراسیون فوتبال که نخواست نامش فاش شود به طور کامل این خبر را تکذیب کرد و مدعی شد چنین بخث مضحکی هرگز وجود نداشته و ندارد و نخواهد داشت و تحت هیچ شرایطی نمی توان سرنوشت تیم ها را به قرعه و شانس گره زد و این خبر را نوعی گمانه زنی رسانه ای خطاب کرد که حقیقت ندارد و احتمالاً توسط رسانه مذکور با عنوان دروغ سیزده به در که در ایران مرسوم است توجیه خواهد شد که تنها با هدف جذب مخاطب رسانه ای شده است. در ادامه خبر مذکور را مشاهده می نمائید. 

تکمیلی: دقایقی پیش، وزارت ورزش رسماً خبر مذکور را تکذیب کرد.

 

فدراسیون فوتبال تصمیم دارد قهرمان لیگ برتر را با قرعه کشی بین چهار تیم صدر جدول انتخاب کند.


در بسته پیشنهادی که دفتر امور مشترک فدراسیون ها ارائه کرده، بین چهار تیم اول لیگ یعنی پرسپولیس، سپاهان، تراکتور و استقلال، مراسم قرعه کشی برگزار می شود و نام هر تیمی که از قرعه کشی بیرون بیاید، به عنوان قهرمان لیگ نوزدهم ثبت می شود.
همچنین برای تعیین 4 سهمیه ایران در لیگ قهرمانان آسیا، بین 8 تیم بالای جدول قرعه کشی خواهد شد که در این صورت، شهرخودرو، فولاد، نفت آبادان و نفت مسجدسلیمان، شانس آسیایی شدن خواهند داشت.
در ادامه هم بین 8 تیمی که در نیمه پایین جدول هستند، قرعه کشی جداگانه ای برگزار می شود تا 2 تیم بدشانس که نام شان بیرون می آید، به دسته دوم سقوط کنند. این طرح مورد موافقت کمیته انضباطی و استیناف قرار گرفته و به محض موافقت کمیته جوانان و مربیان، به زودی عملی خواهد شد تا پرونده لیگ امسال، با این فرمول ابتکاری بسته شود.

منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

الان باید پرسپولیس قهرمان بشه بعد میخوان قهرمانی را از تیم بگیرند اگر قرار لیگ تعطیل بشه باید پرسپولیس قهرمان بشه

حامد

چه مزخرف قهرمان پرسپولیسه واسه سهمیه قرعه کشی راه بندازن😐

ااااااااا

تتتتتتتتتتتتتتتت