بازی با افکار هواداران پرسپولیس به روش حسین قدوسی

بازی با افکار هواداران پرسپولیس به روش حسین قدوسی
تماشاچی -حسین قدوسی، مدیر روابط عمومی برکنار شده باشگاه پرسپولیس، در اینستاگرام شخصی باز هم پستی در مورد حواشی باشگاه پرسپولیس منتشر کرد و گویا دست بردار این تیم نیست.
قدوسی در این پست به موضوعات گذشته باشگاه اشاره دارد و جزئیات اتفاقاتی که در زمان برکناری کالدرون و انتصاب گل محمدی افتاده را شرح می‌دهد.

پس از استعفای انصاری‌فرد مشخص شد که وی قراردادهای نامتعارفی با گل‌محمدی، اوساگونا و استوکس به امضا رسانده اما قدوسی همچنان مدعی است که این قراردادها بسیار دقیق و حرفه‌ای بسته شده و همچنین اوساگونا و استوکس را ناجی پرسپولیس در بازی مقابل استقلال خواند.

با این همه اما برکسی پوشیده نیست که قدوسی با انتشار این مطالب سعی در تخریب کادر مدیریتی پرسپولیس دارد و سعی دارد از عملکرد خود و انصاری‌فرد دفاع کند تا نزد هواداران این باشگاه منفور نشود.

چطور می‌شود از عملکرد بسیار ضعیف اوساگونا و استوکس دفاع کرد؟ در صورتی که با میلیارد ها تومن هزینه هنوز نتوانسته اند یک گل برای پرسپولیس به ثمر برسانند؟ اگر قراردادها حرفه‌ای بسته شده‌اند چرا در زمانی که هنوز شیوع کرونا در ایران فراگیر نشده بود استوکس از آمدن به ایران خودداری کرد و گل‌محمدی را سرکار گذاشت؟

بهتر است آقایان به جای خوب جلوه دادن خود به فکر پاسخگویی در رابطه با عملکردشان باشند.

در زیر متن کامل پست قدوسی را مشاهده می‌کنید

منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه