همکار رسانه ای باشگاه پرسپولیس در روزنامه گل نگران تعطیلی لیگ شد!

همکار رسانه ای باشگاه پرسپولیس در روزنامه گل نگران تعطیلی لیگ شد!
تماشاچی - استاد خدادای که با روزنامه گل در بین اهالی فوتبال معروف شد با همکاری پشت پرده با باشگاه پرسپولیس در اپلیکیشن پرسپولیس بار دیگر بر سر زبانها افتاد و در ماجرای اختلاف انصاری فرد با هیئت مدیره در طرف مقابل انصاری فرد و قدوسی قرار داشت اما این دلیل نمی شود تا او به عنوان حامی برگزاری ادامه بازیهای لیگ برتر بدون توجه به جان انسان ها، دغدغه های خود را که عموماً حول منافع مالی و البته منافع تیم پرسپولیس می چرخد را مطرح نکند. خدادادی در حالی از برگزاری بازیهای لیگ برتر حمایت کرده که مسئولین برگزاری لالیگا، سری 1 فرانسه، سری آ ایتالیا و لیگ برتر انگلیس و حتی اتحادیه فوتبال اروپا قویاً اعلام کرده اند در صورتی که هنوز خطر ویروس کرونا وجود داشته باشد، مجوز شروع بازیها را نخواهند داد چرا که در آنجا جان افراد ارجح تر از ضرر اسپانسرها و تیمهاست اما هنوز هستند افرادی که با تمایلات رنگی در خصوص مسائل مختلف اظهار نظر می کنند. در ادامه توجه شما را به دغدغه های استاد خدادادی جلب می نمائیم!
 

می‌فهمیم که همه تیم‌ها از بلاتکلیفی کرونایی موجود شاکی و کلافه هستند، اما راهش این نیست که مدیران و مربیان آنها هر روز مصاحبه کنند و خواهان تعطیلی کامل مسابقات بشوند. آیا به عواقب اجرای این پیشنهاد فکر کرده‌اید؟

صددرصد تا زمان ایمن شدن شرایط نباید مسابقات از سر گرفته شود، اما اینکه پرونده کل بازی‌های لیگ نوزدهم و جام حذفی را از الان ببندیم و برویم تا مرداد ماه و شروع لیگ بیستم، به هیچ وجه حرفه‌ای نیست. در این صورت سوالات زیادی از این فصل بدون پاسخ باقی خواهد ماند؛ اینکه کدام تیم قهرمان شد؟ کدام تیم‌ها به سهمیه آسیایی رسیدند یا سقوط کردند؟ کدام تیم‌ها برای فصل بعد جواز حضور در لیگ برتر را به دست آوردند؛ آیا در آینده برای این سوالات پرتنش جوابی خواهید داشت؟

اگر امروز فصل را تمام‌شده بدانیم، فارغ از قیل و قال تعیین قهرمان و سهمیه‌های آسیایی، بدیهی‌ترین کاری که باید انجام شود افزودن دو تیم صدرنشین دسته یک به لیگ برتر فصل آینده و برگزاری این مسابقات با ۱۸ تیم است؛ سیاستی که باعث خواهد شد همینطوری چهار هفته به طول مسابقات فصل بعد افزوده شود. آیا بهتر نیست به جای این کار پردردسر و غیراستاندارد، سر فرصت لیگ نوزدهم را تمام کنیم؟ اصلا شما فرض کنید الان تعطیلات بین دو فصل است. به این ترتیب ۹ هفته پایانی این فصل و چند بازی باقی مانده از جام حذفی را می‌توانیم در اردی‌بهشت یا خرداد برگزار کنیم و با یک تعطیلی مختصر سراغ فصل بعد برویم. آیا این راهکار منطقی‌تر نیست؟

مدام بر طبل تعطیلی مسابقات نکوبید. ثمره این کار فقط باقی ماندن یک دنیا ابهام است و البته هنوز هم هیچ کشوری در جهان چنین تصمیمی برای لیگ فوتبالش نگرفته است. کمی تحمل داشته باشید لطفا!خدادادی در حالی از عواقب تعطیلی مسابقات گفته که به نظر می رسد او از مسئولین اروپایی که بازیهای لیگ های مختلف را برگزار می کنند بیشتر به مسائل اشراف دارد و این در حالیست که او به طور واضح مسائل مادی را بر جان انسان ها ارجح دانسته چرا که چه عواقبی بیشتر از اینکه اگر حتی یک نفر به واسطه ابتلا به کرونا به واسطه برگزاری بازیهای فوتبال فوت کند، آنگاه چه کسی پاسخگو خواهد بود و چه تبعاتی سنگین تر از جان یک انسان؟  شاید لازم باشد اگر او یک بار دیگر مصاحبه یورگن کلوپ را که تیمش با بیش از 20 امتیاز فاصله با تیم دوم در صدر جدول انگلیس قرار دارد بخواند؛ کلوپ در مصاحبه احساسی خود گفت: 

 اگر تعطیلی مسابقات جان حتی یک نفر را نجات دهد، حاضر نیست بازیها برگزار شده و به قهرمانی لیورپول فکر نمی کند.

منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

لاجوردی پوشان

خدا میداند که کرونا چند ماه در ایران و جهان ماندگار است، چند نفر از دنیا میروند،چقدر زندگی‌ها نابود میشود و چند صد هزار نفر ورشکسته و بیکار و به فنا میروند،حالا،،،کل ورزش ایران و بویژه فوتبال نابوده،،،حالا پیدا کنید پرتقال فروش را،،،