پنجه شیخ دیاباته روی صورت استقلالی ها | دوست دارم در عربستان بازی کنم!

پنجه شیخ دیاباته روی صورت استقلالی ها | دوست دارم در عربستان بازی کنم!
تماشاچی - شیخ دیاباته مهاجم محبوب و گلزن استقلالی ها در تازه ترین مصاحبه خود با فرانس فوتبال مدعی شده از مصاحبه های اخیر او تعبیر اشتباهی شده و او علی رغم علاقه به ایرانی ها اما دوست ندارد فوتبالش را در ایران به اتمام برساند و در لا به لای صحبتهایش به پیشنهادات خوبش از تیمهای عربستانی و تمایلش برای حضور در لیگ عربستان و سپس لیگ 1 فرانسه اشاره کرد.

شیخ دیاباته در گفتگو با «فرانس فوتبال

این زیبا نیست که گفته شود فوتبالم را در لیگ ایران تمام می‌کنم!

دوست دارم فوتبالم را در اروپا به پایان ببرم. برای یک تجربه کوتاه مدتِ یکساله دوست دارم در عربستان هم بازی کنم. 

اگر تیمی از فرانسه مرا بخواهد این باعث افتخارم است و از این اتفاق خوشحال خواهم شد.


از صحبتهای دیاباته اینطور استنباط می شود که او از شرایطش در استقلال راضی نیست و به واسطه بدقولی های فراوان مدیران این تیم مبنی بر پرداخت دستمزدش،  قصد دارد در پایان مدت قراردادش با استقلال این تیم را ترک کند. از طرفی با توجه به اینکه لیگ ایران به شدت از سوی تیمهای کشورهای حوزه خلیج فارس رصد می شود و همواره در صدد شکار ستاره های لیگ ایران بوده و هستند، از گوشه و کنار خبر می رسد تیم الهلال با پیشنهادی شگفت انگیز برای فصل آتی به دنبال به خدمت گرفتن دیاباته است و باید دید آیا باز هم سرنوشت مامه تیام در استقلال تکرار خواهد شد و ستاره فراموش شده دیگری در سکوی پرتاب استقلال دوباره روی بورس می آید و به تیمهای دیگر می رود یا خیر؟
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

روی صورت گوزو. آخه مگر تو تنها نشریه دنیا هستی که معنی حرفای دیگران عوض میکنی تا واسه تیم حاشیه درست کنی؟ فکر کردی هوادارای استقلال دیگه بعد از اینهمه سال هنوز نفهمیدن اوضاع از چه قراره و چه بیشرفایی توی مطبوعات حضور دارن؟