لیورپول و آرسنال به دنبال جذب ستاره پرحاشیه بارسلونا | تماشاچی

لیورپول و آرسنال به دنبال جذب ستاره پرحاشیه بارسلونا

لیورپول و آرسنال به دنبال جذب ستاره پرحاشیه بارسلونا
تماشاچی -عثمان دمبله ستاره فرانسوی در سال 2017 با انتقالی پرحرف و حدیث از بورسیا دورتموند راهی بارسلونا شد. انتقالی که هزینه گزاف 130 میلیون پوندی روی دست آبی‌اناری‌ها گذاشت.
عملکرد دمبله در بارسلونا اصلا شباهتی با حضور او در بورسیا دورتموند نداشت و مصدومیت‌های متعدد او باعث شد تا از ترکیب کاتالان‌ها دور بماند.همچنین خاطره گل نکردن موقعیت دقایق پایانی در بازی رفت مقابل لیورپول در لیگ قهرمانان سال گذشته که از قضا باعث حذف بارسلونا هم شد، باعث شد از محبوبیت این ستاره فرانسوی نزد هواداران بارسلونا کاسته شود. از طرفی حواشی دمبله در این چند سال حضورش در بارسلونا بسیار زیاد بود و مشکلات فراوانی را برای این باشگاه ایجاد کرد. 

پیش از این شایعات فراوانی از انتقال این بازیکن به لیگ برتر انگلیس وجود داشت و از آرسنال و لیورپول به عنوان مشتری‌های این بازیکن یاد می‌شد.

حالا بار دیگر این دو تیم انگلیسی علاقمند به جذب دمبله هستند و رقابتی پنهان را با یکدیگر آغاز کرده‌اند.

بنا بر اعلام آس اسپانیا ارزش این بازیکن 70 میلیون پوند است و خود دمبله هم علاقمند به ادامه فعالیت در لیگ برتر انگلیس است.

باید دید سرانجام مقامات بارسا راضی می‌شوند که این وینگر سابق رن و بورسیا دورتموند را به یکی از این دو تیم انگلیسی واگذارکنند.

 
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

مودریچ

عالیه