رسمی| برگزاری بازیهای لیگ قهرمانان آسیا در آگوست 2020 به طور متمرکز | تماشاچی

رسمی| برگزاری بازیهای لیگ قهرمانان آسیا در آگوست 2020 به طور متمرکز

رسمی| برگزاری بازیهای لیگ قهرمانان آسیا در آگوست 2020 به طور متمرکز
تماشاچی - پس از اینکه صبح امروز یکی از شبکه های عربی از تصمیم AFC مبنی بر برگزاری بازیهای باقیمانده لیگ قهرمانان آسیا به طور متمرکز خبر داد، دقایقی قبل کنفدراسیون فوتبال آسیا به طور رسمی در ابلاغیه ای به تمامی فدراسیون های فوتبال که تیمهایی در لیگ قهرمانان آسیا دارند اعلام کرد که ادامه بازیها به صورت متمرکز و در یکی از کشورهای تیمهای حاضر در گروههای هشتگانه برگزار خواهد شد.


AFC همچنین ماه آگوست را تاریخ شروع رسمی ادامه بازیهای لیگ قهرمانان آسیا 2020 معرفی کرده و در هر گروه، یک کشور به عنوان میزبان بازیها انتخاب می شود و ادامه بازیهای گروهی به صورت متمرکز و به طور فشرده برگزار خواهند شد. با توجه به مشکلاتی که دو کشور عربستان و ایران در زمینه میزبانی با هم دارند و شیوع سریع ویروس کرونا در ایران، دو کشور ایران و عربستان از لیست تیمهای میزبان استقلال و پرسپولیس حذف خواهند شد و بر طبق آخرین اخبار دو کشور کویت و عمان برای منطقه غرب و مالزی و فیلیپین برای منطقه شرق آسیا کاندید میزبانی از دور متمرکز لیگ قهرمانان آسیا هستند.

گفتنیست تمامی مسابقات بدون حضور تماشاگران برگزار خواهند شد.


1 اگوست مصادف با 11 مرداد است که بر روی کاغذ معمولاً تاریخ شروع لیگ برتر ایران بود و با تصمیم جدید AFC که برگزاری ادامه بازیهای مرحله گروهی به طور فشرده را در دستور کار قرار داده، احتمالاً لیگ برتر فصل نوزدهم حداکثر از اواسط شهریور آغاز خواهد شد و مشخص نیست با این وضعیت، تکلیف بدنسازی تیمهای درگیر در لیگ قهرمانان آسیا برای آماده سازی لیگ بیستم چه خواهد شد و به نظر می رسد با توجه به شرایط پیش رو، شرایط به سمتی پیش رود که سازمان لیگ، فصل نوزدهم لیگ برتر را به طور کلی لغو کند تا تیمها با آمادگی و استراحت کامل به استقبال لیگ جدید بروند چرا که با این برنامه ریزی، عملاً برگزاری بازیهای لیگ برتر به طور فشرده ممکن نخواهد بود چرا که در آن صورت، 4 تیم حاضر در لیگ قهرمانان آسیا، با خستگی شدید پای به بازیهای متمرکز مرحله گروهی خواهند گذاشت.

حال باید منتظر ماند و دید دوستان در سازمان لیگ با چه گزینه هایی برای لغو سراسری لیگ برتر، به استقبال شرایط جدید می روند چرا که بدون تردید، 4 تیم ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا توان تحمل فشار برگزاری بازیهای فشرده در دو جام را ندارند و این اتفاق در حالی که بدن بازیکنان از آمادگی دور شده، منجر به آسیب دیدگی آنها خواهد شد و با تصمیم جدید AFC چاره ای جز تعطیلی سراسری لیگ برتر برای سازمان لیگ باقی نمانده است.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

خیلی خوب

میلاد دراگ

خدا دهن همه لنگیا رو یه تنه سرویس کرد بی ناموسای تقلب کار دیدین که نمیتونین با اراده خدا در بیفتین

پدر پسرشجاع

به همین خیال باشید یه قانون وضع میکنن و کاپ اسنپی دیگری به ویترین پر از جامهای الکی لنگیون اضافه میکنن

حالا جواب عن صاری پرت رو کی بده که با هیئت مدیره دعواش شده بود کی جامو بالا ببره

بان کی مون

خوشم اومد خدا با ویروس کرونا درسی به اون شیطانی خر داد که هیچوقت یادش نره و با اراده خدا شوخی نکنه . چقد ترفند و نیرنگ زدن ولی دستوشن از جام کوتاه موند

سروش

آخییی. دلم برای لنگیایی میسوزه که چقد دوس داشتن قهرمان بشن و نماد 4 رو نشون بدن ... عن شدگان