هالند اولویت اول رئال، نیمار و مارتینز گزینه‌های بعدی

هالند اولویت اول رئال، نیمار و مارتینز گزینه‌های بعدی
تماشاچی -با وجود تعطیلی لیگ‌های اروپایی به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا در دنیا، رئال مادرید روی برنامه‌های نقل و انتقالاتی خود در حال کار است.
رئال مادرید چند ماه است که با مشکل گلزنی روبرو است و این باشگاه قصد دارد با باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی یک مهاجم جدید به ترکیبش اضافه کند. کریم بنزما همچون ابتدای فصل گلزنی نمی‌کند و لوکا یوویچ پرحاشیه نیز در رئال مادرید جواب نداده است. به گزارش مارکا، هدف اصلی رئال مادرید برای تقویت خط حمله در تابستان، ارلینگ هالند است. مهاجم 19 ساله نروژی دورتموند بالاتر از لائوتارو مارتینز و تیمو ورنر، اولویت کهکشانی‌هاست. مارکا همچنین بر این باور است با تعطیلی این روزهای دنیای فوتبال و ضرر اقتصادی باشگاه‌ها، از قیمت 75 میلیون یورویی هالند کاسته خواهد شد.

رئال مادرید کیفیت لائوتارو مارتینز را تحسین می‌کند اما به دلیل این که این مهاجم آرژانتینی پاسپورت اروپایی ندارد، وی گزینه لوس بلانکوس نیست چرا که در حال حاضر با حضور وینیسیوس، رودریگو و میلیتائو سه بازیکن با سهمیه غیراروپایی در ترکیب خود دارند. رینیر ژسوس و کوبو هم در صف انتظار قرار دارند. زمانی که وینیسیوس پاسپورت اسپانیایی دریافت کند، جا برای یک سهمیه باز خواهد شد، اما این پروسه بعید است که قبل از سال 2021 انجام پذیرد.  نیمار نیز می‌تواند یکی از گزینه ها باشد اما این باشگاه معتقد است رفتار و شخصیت این ستاره برزیلی مناسب رختکن رئال مادرید نیست.

 
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

مطمئن باشید امباپه و نیمار و لائوتارو به رئال مادرید نمی رن هالند هم اگه عقل داشته باشه یه فصل دیگه دورتموند میمونه بعد میره رئال یا بایرن یا منچستر یا اینتر