میلیچ و بودروف استقلال را تهدید به فسخ کردند | دیاباته از ایران رفت | تماشاچی

میلیچ و بودروف استقلال را تهدید به فسخ کردند | دیاباته از ایران رفت

میلیچ و بودروف استقلال را تهدید به فسخ کردند | دیاباته از ایران رفت
تماشاچی -تمرینات تیم فوتبال استقلال بعد از شیوع ویروس کرونا تعطیل شده و ۲ بازیکن خارجی این تیم هروویه میلیچ و نیکلای بورودوف راهی کشورهای خود شده‌اند. قرار بود این ۲ بازیکن قبل از سفر بخشی از مطالبات خود را دریافت کنند که این اتفاق نیفتاد واین دو بازیکن با ارسال نامه به باشگاه درخصوص آخرین فرصت پرداختی، استقلال را تهدید به فسخ قرارداد کرده‌اند.
خلیل زاده،رییس هیات مدیره استقلال در مصاحبه ای با رسانه باشگاه گفته بود وکلای میلیچ و بودوروف به باشگاه استقلال اخطار و ۱۵ روز مهلت داده‌اند تا طلبشان پرداخت شود و این در حالی است که این تاریخ ۶ فروردین به پایان می‌رسد و اگر تا چهارشنبه پولی برای دو بازیکن خارجی استقلال واریز نشود، می‌توانند قرارداد خود را یکطرفه فسخ کنند.

شیخ دیاباته، مهاجم استقلال پس از تعطیلات طولانی مدت لیگ برتر برخلاف خارجی‌های دیگر در ایران ماند تا پیگیر بهبودی اش باشد. البته این بازیکن هم امروز برای دیدار با خانواده اش راهی فرانسه شد.او قرار بود روز جمعه با پرواز مستقیم به پاریس برود که این سفر کنسل شد. این بازیکن در حال حاضر در آلمان است و قرار است به فرانسه سفر کند. دیاباته از بازیکنانی است که برخلاف دیگر خارجی‌ها بخشی از بدهی‌اش را گرفته و احتمالا مشکلی بابت بازگشت او به تمرینات به وجود نخواهد آمد.

 
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه