فیلم لو رفته از رختکن پرسپولیس و افشین پیروانی | چرک بازی کنید، وقت کشی کنید ما قهرمانیم!

فیلم لو رفته از رختکن پرسپولیس و افشین پیروانی | چرک بازی کنید، وقت کشی کنید ما قهرمانیم!
تماشاچی - در حالی که چندی پیش افشین پیروانی در یک مجادله لفظی با مالک تراکتورسازی مدعی شده بود اگر دوستان قادر به تلفظ نام پرسپولیس نیستند و نمی خواهند آن را به زبان بیاورند، از تاریخ تمدن و افتخار به جای واژه پرسپولیس استفاده کنند و این در حالیست که اگر هر فرد دیگری غیر از او این ادبیات را به کار می برد، برای مخاطبین قابل هضم تر بود چرا که انتشار یک کلیپ جنجالی از افشین پیروانی که متعلق به اولین دوره لیگ برتر است در رختکن حواشی زیادی را برای سرپرست پرسپولیس به وجود آورده است. او که کاپیتان پرسپولیس در آن زمان محسوب می شد خطاب به سایر بازیکنان در بین دو نیمه توصیه هایی را مطرح می کند که ادعای قبلی او مبنی بر تاریخ، تمدن و افتخار را زیر سوال می برد و به نوعی روحیه پیروانی در برخورد با مسائل مختلف را بازگو می کند.


 
منبع : تماشاچی

نظرات

user

خب ک چی.این همه هجمه برا چیه.مگ بازی داور نداره.چرک بازی اصلی رو استقلال کثیف با دوپینگ و خرید داور انجام میده.شارلاتان بازی هم ک میگ علی رغم نوع بد واژه یکی از تکنیکای همه بازیکنای فوتباله ک تو محوطه تمارض میکنن.مهم اینه ک نتیجه بازی تو زمین رقم میخوره.اون زمان همه ی رختکنا از اینم بدتر بودن.شما برو ببین قلعه نوعی چی میگفت تو رختکن.اینا هم برا قهرمانی تو زمین میجنگن.گول زدن داور یه کار تاکتیکیه.ولی خرید داور یه کار کثیفه ک استقلال از دیر باز زبان زد بوده توش

پاسخ دادن
user

این عکس خودش گویای همه چیزه!!!!! نفر وسط اسطوره اخلاق در اقتصاد که با پول های کثیف تو پرسپولیس ریخت و‌پاش میکرد و نون حلال میآورد سر سفره پرسپولیس ! نفرات کنارش هم که معلوم الحال اند!!!!!!!!

پاسخ دادن
user

ما که هیچ.تختی و پوریای ولی هم آتیش گرفتن...

پاسخ دادن
user

حمید و خان. دارید عزیز شاید این حرفها برای شما عادی باشه برای ما که نبود.علی انصاریان میگه هرچی چرک بازی بلدید.پیروانی میگه هرچی شارلاتان بازی خودتون تو هیجده بنوازیم.فوتبال پاکم ارزوست

پاسخ دادن
user

از کوزه همان تراود که درون انست کثافت بودن شاخ ودم نداره

پاسخ دادن
user

اوووو ما گفتیم چی گفته بدبخت . والا این صحبتا توی همه رختکنا عادیه اصن چیز عجیبی نیست . مثلث تاس علی الخصوص کیسه کشا ، از موفقیت های پرسپولیس آتیش بگیرید و عصبی باشید و ازین عصبانیت بمیرید .

پاسخ دادن