انصاری فرد: وزیر ورزش در مورد بدهی پرسپولیس به من دروغ گفت/ حکم جلبم صادر نشد

انصاری فرد: وزیر ورزش در مورد بدهی پرسپولیس به من دروغ گفت/ حکم جلبم صادر نشد
تماشاچی - محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل سابق پرسپولیس پس از حرف و حدیث های فراوانی که پیرامون افشاگری او و رسول پناه در خصوص اتفاقات اخیر پرسپولیس به وجود آمد، بار دیگر لب به سخن گشود و حرفهای جدید از برخی دروغ ها از سمت وزیر ورزش به او زده شد، پرده برداشت.محمد حسن انصاری فرد در گفت و گوی ویدیویی با  تی وی پلاس :طی این مدت صحبت هایی مطرح شد که لازم دانستم بنده هم حرف هایم را بزنم.
زمانی که آقای سلطانی فر برای حضور در پرسپولیس با من صحبت کردند گفتند این باشگاه بدهی و مشکل مالی ندارد اما زمانی که به پرسپولیس آمدم این باشگاه هیچ پولی نداشت و ۱۷ میلیارد پول ایرانسل را هم جلوتر گرفته و خرج کرده بودند. یک میلیارد از پول آل اسپورت را هم گرفته بودند. پول پیمانکاران و سازمان لیگ هم گرفته شده بود و حتی ۷ میلیارد هم از ریحان فیلم گرفته بودند.
در همان مقطع باید مجوز آسیایی را هم می گرفتیم و ما فقط دو هفته فرصت داشتیم که ۳ میلیارد پرداخت کنیم. دو میلیارد و دویست میلیون تومان چکی را هم باید پرداخت می کردیم. بازیکنان هم پول نگرفته بودند. حدود ۱۳ میلیارد طلب بازیکنان و ۱۵ میلیارد هم طلب کادر فنی بود و ما با سود و غرامت بدهی به خارجی ها  ۳۰ میلیارد را باید پرداخت می کردیم. به همین دلیل به دنبال راه حل های جدید برای درآمدزایی بودیم. 
از همان روز اول با هیات مدیره مشکل داشتیم. حتی وقتی بنده مدیرعامل شدم یکی از اعضای هیات مدیره بهانه سفر کرد و در جلسه شرکت نکرد. در همان جلسه اول که حضور پیدا کردم، متوجه شدم که هیات مدیره علاقه ای به حضور من ندارد.
آقای هاشمی که با امدن بنده ۶ جلسه غایب کرد و  و خیلی پرخاشگرانه حرف می زد. انتظار داشتم آن موقع وزیر ورزش حرفی بزند اما متاسفانه وزیر ورزش واکنشی که نشان نداد حتی پشت هیات مدیره هم ایستاد. آن موقع مجدد گفتم اگر صلاح می دانید من را به هیات مدیره اضافه کنید چرا که سابقه نداشته هیچ وقت یک مدیر عامل عضو هیات مدیره باشگاه نباشد.
از زمانی که آقای رسول پناه آمد فاصله من و وزیر خیلی زیاد شد. با این تنش هایی که در پرسپولیس است هیچ کسی حاضر نیست با پرسپولیس قرارداد اسپانسری ببندد و حتی زمان من که می بستند می گفتند از کجا معلوم ۶ ماه بعد شما باشید چون ما الان به شما اعتماد داریم. مدیر عامل باید تصمیمات هیات مدیره را اجرا کند اما هیات مدیره ای که به کار مدیر عاملش علاقمند باشد.مًثلا ماهها بر سر چارت باشگاه و اینکه مدیرعامل بتواند نیرو جذب کند حرف زدیم اما هر بار با دعوا عقب می افتاد و اخر چارت مصوب نشد.
زمانی که رسول پناه نبود ما با همه مشکلات می ساختیم اما از وقتی او آمد وزیر مستقیم با او در ارتباط بود‌. روز اول به ما گفتند که رسول پناه قرار است ۷، ۸ میلیارد پول بیاورد اما پولی نیاورد و من این مسئله را به وزیر گفتم و ایشان هم گفتند که اتفاقا از جانب من به او بگو که چرا پول نیاوردی. وقتی به او گفتم، گفت که بعدا می آوردم که بعد هم پولی نیاورد و در نهایت سر داستان کالدرون پول آورد و بعد هم گفت که باید پول را به من برگردانید و چند بار هم دنبال پولش آمد و گفت که باید به من چک بدهید که ذیحساب قبول نکرد و گفت ذیحساب اخراج شود اما  حالا می گویند چرا انصاری فرد برای امور باشگاه چک باشگاه را داده.
یک طلب ۵۰ میلیونی از سالیان قبل بوده که الان نزدیک به ۲۰۰ میلیون تومان شده که این پول برای باشگاه پرسپولیس بوده و نه شخص من‌. همه من را می شناسند و می دانند کجا هستم و این حرف ها که حکم جلب گرفته شده صحت ندارد.
آخرین روزی که در باشگاه بودم قرار بود این مسئله در هیات مدیره پرسپولیس مورد بررسی قرار بگیرد که پیام اقای رسول پناه را به شما نشان دادم اما جلوی دوربین نمی خواهم نشان دهیم. این مسئله به دستور آقای وزیر قرار بود انجام بگیرد و ایشان یک روز قبل طی پیامکی بحث شکایت از برانکو را مطرح کردند.ایشان به من پیامک دادند چهارماه هست می گویم اما چرا از برانکو شکایت نمی کنید و چه پشت پرده ای در این مسامحه وجود دارد  که من هم جواب دادم شما خودتان یکماه و نیم قبل گفتید بروید سر مطالبات از پرسپولیس در کرواسی  با برانکو توافق کنید چون قرار است سرمربی تیم ملی شود و حالا می گویید گفته ام چهارماه هست شکایت کنید و من انجام نداده ام و می گویید چه پشت پرده ای با برانکو  داری ؟ 
همچنین اقای وزیر در ان پیامک گفتند مدیران شما با اسپانسر همکاری نمی کنند که فردایش  در هیات مدیره علاوه بر  موضوع شکایت از برانکو بحث برکناری قدوسی مدیر روابط عمومی به بهانه اینکه ایشان اخبار را به اتیه برای اپ و اینستاگرام نمی دهد تا درامدزایی شود مطرح و مصوب شد.
report گزارش اشکال
منبع : تماشاچی

نظرات

user

پرسپولیس اصلا پول نداشته و کلی بدهکار بوده ولی ۹ میلیارد میده گل محمدی رو میاره و ۴۰ درصد قرارداد استوکس و اوساگوانا رو وقتی که هنوز یک بازی هم نکردن پرداخت می کنه ، همین الان دلیل گذاشتن گاو تو لوگوی پرسپولیسو متوجه شدم

پاسخ دادن