افشاگری جنجالی رسول پناه علیه انصاری فرد: حکم جلب مدیرعامل پرسپولیس صادر شد

افشاگری جنجالی رسول پناه علیه انصاری فرد: حکم جلب مدیرعامل پرسپولیس صادر شد
تماشاچی - پس از صحبتهای روز گذشته محمدحسن انصاری فرد  با بخش خبری شبکه سه، این فرصت برابر در اختیار رسول پناه سرپرست فعلی باشگاه پرسپولیس نیز در هومان بخش خبری داده شد تا از اتهاماتی که انصاری فرد به هیئت مدیره زده دفاع کند. در ادامه توجه شما را به اهم صحبتهای رسول پناه جلب می نماییم.


* موضوع شکایت ما از آقای برانکو به توصیه وزیر ورزش کذب محض است و ما بنا را بر پرداخت طلب ایشان گذاشتیم و قرار بر تقدیر از برانکو بود اما انصاری فرد مدعی شد انقدر برانکو را گنده نکنید. او اگر راست می گوید، مصوبه هیئت مدیره در خصوص شکایت از برانکو را رسانه ای کند.

*موجودی حساب باشگاه پرسپولیس در حال حاضر 700 هزار تومان است و درآمدزایی انصاری فرد برای پرسپولیس تنها به شکل قرض گرفتن از این و آن بوده و هیچ درآمد زایی در دوره مدیریتش صورت نگرفته است.

* متاسفانه آقای انصاری فرد از هر فدری که قرض گرفته، تا دو برابرش را چک باشگاه را ضمانت داده که اکنون بزرگترین مشکل باشگاه تبدیل شده است.

*چک های باشگاه برای رضایتنامه گل محمدی برگشت خورده و حکم جلب ایشان صبح امروز به باشگاه رسیده است.

*انصاری فرد از هفته پنجم به بعد قصد داشت کالدرون را فراری دهد و با روش های مختلف او را اذیت کرد تا فرار کند و در نهایت پس از اینکه موفق به اینکار شد و مربی مورد نظر خود را به پرسپولیس آورد، شبانه به من پیام داد که مژده بده که کالدرون رفت.

* ما موافق جذب استوکس نبودیم و ایشان نمی دانیم اکنون کجاست و اینکه انصاری فرد مدعی اسن است که قرارداد محکمی با او بسته شده کذب محض است چرا که برای جذب او 150 هزار دلار از فردی قرض گرفته شده که ایشان هر روز دم در باشگاه پیگیر دریافت طلب خود است.

*انصاری فرد مدعی شد نباید کالدرون در پرسپولیس باشد چون در صورت قهرمانی، این قهرمانی به نام ایرج عرب ثبت خواهد شد و او از همان ابتدای ورودی قصد داشت تا کالدرون را برکنار کند تا قهرمانی به نام خودش ثبت شود.

*جناب انصاری فرد از همان ابتدا از تمام مشکلات و بدهی های باشگاه مطلع بودند و قبول مسئولیت کردند؛ ایشان با لابی و راه های مختلف از همان ابتدا به دنبال کرسی مدیرعاملی بودند و اعلام کردند خط قرمز ایشان حسین قدوسی است و ما نیز اعلام کردیم خط قرمز ما منافع باشگاه و هواداران هستند.

انصاری فرد باید در هیئت مدیره بابت خسارتی که به باشگاه و هواداران زده جوابگو باشد.
report گزارش اشکال
منبع : تماشاچی

نظرات

user

احسنت بر شما که ایقد دلسوز تماشاگرایی میشه بفرمایی انصاری فرد چه تهمت دروغی زده وقتی به قول آقای انصاری فرد نتونی روابط عمومی باشگاهو خودت تعیین کنی یعنی ندیر عامل نمادین و کسیکه فقط تو روزای مشکلات بندازن جلو این سیاست وزارت ورزش و شما دست نشوندهاش دیگه برا همه آشکار شده دوست عزیز از این حرفای ضدو نقیضت دندونامون درد گرفت بگو بیایم کجا

پاسخ دادن