سادیو مانه 41 هزار پوند به مبارزه با کرونا کمک کرد و مهدی طارمی به یاد امام خمینی افتاد!

سادیو مانه 41 هزار پوند به مبارزه با کرونا کمک کرد و مهدی طارمی به یاد امام خمینی افتاد!
تماشاچی - سادیو مانه ، ستاره ی مسلمان لیورپول برای مبارزه با ویروس کرونا به دولت کشورش کمک نقدی کرد.
به گزارش اسپوتنیک و به نقل از نشریه پرتغالی «رکورد» ، سادیو مانه ، ستاره مسلمان لیورپول برای مبارزه با ویروس کرونا به کشور سنگال 45 هزار یورو هدیه داد . در چند روز گذشته دولت سنگال از ابتلای 27 نفر به ویروس کرونا خبر داده بود . از این تعداد از مبتلایان 2 نفر بهبود یافته بودند . مانه همیشه در کارهای خیر خواهانه پیش گام است و پیش از این سابقه کمک به موسسات خیریه در کشورش را داشت.
سادیو مانه مهاجم سنگالی لیورپول می تواند یکی از گزینه های جدی رئال مادرید برای خرید در نقل و انتقالات زمستانی نیز باشد . در حقیقت رئال مادرید به دقت شرایط مانه را دنبال می کند اما نکته اینجاست که قرار نیست که مبلغ پرداختی رئال مادرید برای خرید این مهاجم جنون آمیز باشد . رئال مادرید مبلغی بین 120 تا 150 میلیون یورو را در نظر گرفته است و نمی خواهد بازار نقل و انتقالات را منفجر کند چرا که بازیکنان زیادی با بالاتر از این مبلغ جا به جا شده اند.

روز گذشته نیز پل پوگبا ستاره فرانسوی منچستر یونایتد خواست با جمع آوری 27 هزار پوند ، در مسیر مبارزه با بیماری کرونا ، کمک رسان باشد . او هدفش را جمع آوری 27 هزار پوند در مسیر مبارزه با کرونا و حمایت از سازمان های بهداشتی در بحران کرونا اعلام کرده است.

لئوناردو بونوچی ، مدافع تیم یوونتوس ، با انتشار ویدیویی در اینستاگرام شخصی خود ، خبر از کمک 120 هزار یورویی به بیمارستانی در شهر تورین جهت مقابله با ویروس کرونا خبر داد . این بیمارستان همان بیمارستانی است که فرزند بونوچی ، متئو ، در سال 2016 تحت عمل جراحی سختی قرار گرفت و توانست بهبود پیدا کند . بونوچی و همسرش برای ادای دین خود به کارکنان این بیمارستان ، تصمیم گرفتند تا کمک خود برای مبارزه با ویروس کرونا در ایتالیا را به این بیمارستان اهدا کنند.
در طرف دیگر سری به بازیکنان ملی پوش حال و سابق خودمان می زنیم . مهدی طارمی و سوشا مکانی ، افرادی بودند که با توجه به درآمد های بالا در لیگ های خارجی ، تنها با حرف های پیش پا افتاده و بی ثمر خواستند از مسئولین که هزینه ای بابت آب و برق و گاز از مردم دریافت نکنند با توجه به این که خودشان زندگی لاکچری ای دارند اما حاضر نشدند هزار تومانی برای مقابله با ویروس کرونا به سازمان های مبارزه در داخل کشور با این ویروس کمک کنند.

اما بحث طنز در مورد مصاحبه ی یک کارشناس زیست شناس در این حواشی خالی از لطف نیست.
یک کارشناس زیست شناسی در مصاحبه ای که با او شد گفت :
"شما به یک فوتبالیست یک میلیون یورو در ماه و به یک زیست شناس تنها 1800 یورو می دهید . حال شما دنبال یک راه حل هستید ؟ بروید از کریستیانو رونالدو و مسی بخواهید که به شما کمک کنند و مطمئن باشید آن ها درمان این ویروس را برای شما پیدا خواهند کرد!"

منبع : تماشاچی

نظرات

user

خدایی خیلی معلومه نویسنده سایتتون یه استقلالی وریالیه سرسخت وبچه ساله.۵مطلب خوندم کاملا مشخص شد خیلی دوس داری بگی لیگ مهندسی شده صادقی عاقلتراز قربانیه رونالوبهترازمسیه وطارمی هم مشنگه.همین رویه رو برید خیلیای دیگه مث من که تقریبا ۷۰درصد ایران پرسپولیسین سایتتون رو تو گوشی قایم میکنن تا هیچ مطلبی ازتون نبینند.خوددانی

پاسخ دادن