اظهارات جنجالی تونی آدامز مبنی بر عدم اهدای کاپ قهرمانی به لیورپول

اظهارات جنجالی تونی آدامز مبنی بر عدم اهدای کاپ قهرمانی به لیورپول
تماشاچی - تونی آدامز در مصاحبه ای توضیح داد که چرا نباید جام قهرمانی لیگ جزیره به لیورپول داده شود.
​​​​​​لیورپول باید منتظر بماند تا در نهایت انتظار 30 ساله آنها برای مبارزه بر سر قهرمانی عنوان لیگ جزیره به اتمام برسد . "لیورپول نباید جام را ببرد اگر فصل تمام نشود" ، این ها صحبت های کاپیتان اسبق اسطوره ی آرسنال تونی آدامز می باشد . لیورپول فاصله ی 25 امتیازی با تیم دوم دارد و در صدر این لیگ قرار دارد در صورتی که 9 بازی تا پایان فصل باقی مانده است . اگر چه شک و تردیدی وجود دارد که آیا تمام 38 بازی تیم ها به دلیل شیوع کرونا ویروس انجام می پذیرد یا خیر.
لیگ برتر انگلستان در جمعه ی هفته ی گذشته تا 3 آوریل به حالت تعلیق در آمد . بعضی از منتقدان اظهار نظر کردند که این فصل باید تمام شود در صورتی که سایر منتقدین معتقدند که باید بازی ها انجام بپذیرد . اگرچه آدامز دلیلی نمی بیند که فصل تمام شود مادامی که در این تابستان مسابقات اروپایی همچنان پا بر جا هستند.
دفاع سابق انگلیسی معتقد است برگزاری فصل بعد در حال حاضر حکم یک گزینه را دارد که معنیش این است که لیورپول نباید قهرمان این فصل معرفی شود :
"من فکر نمی کنم که این فصل تمام شده است ، خوشبختانه ما خیلی سریع به جلو حرکت می کنیم و همه چیز آشکار است و این چیزی است که من امیدوارم اتفاق بیفتد . بعضی وقت ها این بیهوده است که فکر کنیم چون که ما سناریو هایی در سر داریم . من فکر می کنم که دوست دارم با حقیقت مواجه شوم و من فکر می کنم شما نمی توانید امروز تصمیمی بگیرید . من نمی توانم به حدس و گمان بسنده کنم که (اگر این اتفاق و آن اتفاق بیفتد) چون که چه کسی می داند؟
کاری که ما امروز می توانیم انجام دهیم این است که من نمی دانم که شما می توانید جام قهرمانی را به لیورپول بدهید و 3 باشگاه را به لیگ پائین تر بفرستید یا تیم لیدز را یا وست برومویچ را به لیگ جزیره بیاورید . این هنوز تمام نشده است ما در امروز زندگی می کنیم و از فردا خبر نداریم و ما فقط باید منتظر بمانیم تا ببینیم چه گزینه هایی و تصمیماتی در پیش روی ما قرار دارد تا به عمل بیانجامد . اگر آنها مسابقات یورو را لغو کنند همچنین می توانند لیگ جزیره را به اتمام برسانند . ما امکان دارد دوباره همه چیز را از فصل بعد از سر بگیریم."
 جیمی اوهارا نظرش بر خلاف آدامز است و همچنین نیز در مورد تعلیق لیگ جزیره می افزاید :
" به نظر من بهترین راه قهرمان دانستن لیورپول و صعود چهار تیم صدر جدول به لیگ قهرمانان است . و هیچ تیمی به دسته ی پائین تر سقوط نکند و همچنین تیم های لیدز و وست برومویچ به دسته ی بالاتر یعنی لیگ برتر صعود کند . بنابراین 22 تیم در لیگ جزیره در فصل بعد خواهند بود که در پایان فصل 5 تیم صعود خواهند کرد."
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه