دیگو سیمئونه نیز طعمه ی کرونا شد | شمار فوتبالیست های سطح یک مبتلا به این ویروس رو به افزایش

دیگو سیمئونه نیز طعمه ی کرونا شد | شمار فوتبالیست های سطح یک مبتلا به این ویروس رو به افزایش
تماشاچی - یک سایت‌ اسپانیایی از ابتلای دیگو سیمئونه سرمربی تیم فوتبال اتلتیکو مادرید به بیماری کرونا خبر داد . سایت اسپورت اسپانیا در خبری مدعی شد ، دیگو سیمئونه سرمربی تیم فوتبال اتلتیکو مادرید به بیماری کرونا مبتلا شده اما هنوز این باشگاه مادریدی این خبر را رسانه ای نکرده است . این سایت در ادامه آورده است که تست کرونای سیمئونه امروز مثبت اعلام شده است.
پیش از این دیگو سیمئونه ، سرمربی اتلتیکو مادرید از شیوع کرونا و اقدامات مراقبتی لازم گفت :
"من از همینجا ، یعنی خانه ام به شما توصیه می کنم اقداماتی که کارشناسان سلامت برای مقابله با کرونا گفته اند را انجام دهید . بیایید مراقب خودمان و تمام آدم های اطراف خود باشیم."
به نظر می رسد وضعیت والنسیا نیز بحرانی است . بعد از ابتلای گارای به کرونا ، نتیجه تست چند نفر دیگر هم در این باشگاه مثبت بوده است . به گزارش گل ، باشگاه والنسیا اعلام کرده تست 5 نفر از بازیکنان و اعضای کادر فنی این باشگاه مثبت بوده است . تمام آن ها در خانه مانده اند و به توصیه های نهاد های بهداشتی و درمانی عمل می کنند.
پس از ابتلای دوشان ولاهوویچ ، مهاجم فیورنتینا به ویروس کرونا ، تست کرونای دو بازیکن دیگر از فیورنتینا مثبت شد . وب سایت فیورنتینا اعلام کرد پس از دوشان ولاهوویچ ، تست کرونای جرمن پتزلا ، کاپیتان این تیم و پاتریک کوترونه نیز مثبت اعلام شده است تا تعداد مبتلایان ویروس کرونا در ویولا به سه نفر برسد.
در طرفی دیگر سمپدوریا وضعیتی بسیار بحرانی را سپری می کند.
در بین تیم های ایتالیا ، سمپدوریا بدترین وضعیت را در مقابله با ویروس کرونا دارد . مانولو گابیادینی پس از دنیله روگانی دومین بازیکن سری آ بود که جواب تست او مثبت اعلام شد . دیروز باشگاه سمپدوریا اعلام کرد آلبین اکدال ، عمر کولی ، مورتن ثورسبی و آنتونیو لاگومینا و همچنین دکتر این تیم ، آمادئو بالداری نیز به این ویروس مبتلا شده اند.
به نظر می رسد تعداد بیشتری از نفرات باشگاه سمپدوریا دچار این ویروس شوند . با این حال سمپدوریا امروز بعد از ظهر بیانیه ای منتشر و اعلام کرد دیگر در مورد تست مثبت احتمالی سایر بازیکنان و کادر سمپدوریا اخباری منتشر نخواهد شد.
با این وجود ، فابیو دیپائولی فولبک 22 ساله ایتالیایی سمپدوریا در اینستاگرامش اعلام کرد :
"سلام دوستان ، متاسفانه تست کرونای من مثبت اعلام شده است . می خواهم مطمئن باشید که حالم خوب است . این ویروس یک هیولای نامرئی است که بدون هشدار حمله می کند اما با انجام اقدامات درست و پیروی است توصیه های سازمان بهداشت ، می توانیم در بزرگترین بازی خود پیروز شویم و قوی تر از همیشه بازگردیم . آغوش برای تمام کسانی که آلوده به این ویروس شده اند و تشکر از کادر پزشکی که به ما کمک می کنند . در خانه بمانید."
همچنین دقایقی پیش بارتوش برژینسکی ، دیگر بازیکن سمپدوریا نیز در اینستاگرام تایید کرد به کرونا مبتلا شده است.

تکمیلی : تا این لحظه تست کرونای دیبالا و پسر پائولو مالدینی نیز مثبت اعلام شده تا سری آ همچنان بیشترین مبتلا به کرونا را در دل خود داشته باشد. در خبرها داشتیم سرمربی آرسنال و متوئیدی نیز به این ویروس مبتلا شده اند.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه