یوونتوس به دنبال تمدید قرارداد با رونالدو و دیبالا تا 2024

یوونتوس به دنبال تمدید قرارداد با رونالدو و دیبالا تا 2024
تماشاچی - باشگاه یوونتوس می‌ خواهد ستاره پرتغالی تا ۳۹ سالگی در این تیم بماند . به نقل از آس ، پس از مثبت اعلام شدن تست کرونای دنیله روگانی تمام تیم یوونتوس به قرنطینه رفت . اکنون باشگاه در تلاش است تا مسائل موجود را حل کند که یکی از مهمترین آن ها که برای هواداران نیز اهمیت دارد ادامه حضور کریستیانو رونالدو در این تیم است.
مهاجم پرتغالی که دوران قرنطینه خود را در مادیرای پرتغال می‌ گذراند تا سال ۲۰۲۲ با تیم تورینی قرارداد دارد . ستاره یوونتوس با وجود این که ۳۵ سال دارد عملکردش همچنان فوق العاده است . او در ۳۲ بازی رسمی این فصل ۲۵ بار گلزنی کرده است و همچنین چهار پاس گل داده است . رونالدو از یکم دسامبر در همه بازی های سری آ گلزنی کرد به جز دیدار برابر برشا (در فهرست قرار نداشت) و اینتر . این آمار گلزنی در یازده بازی پیاپی برای کمتر مهاجمی قابل دستیابی است و در ایتالیا نمی خواهند چنین بازیکن روی فرمی را از دست بدهند.
یوونتوس در نظر دارد قرارداد ستاره اش را تا دو سال دیگر تمدید کند و در این صورت رونالدو می تواند تا ۳۹ سالگی برای بانوی پیر بازی کند . به نظر می رسد بازیکن پرتغالی هم با این موضوع موافق است و تنها موضوع دستمزد باقی می ماند . او اکنون برای هر فصل ۳۱ میلیون یورو دریافت می کند.
در حالی که باشگاه در تلاش است قرارداد مهاجم پرتغالی اش را تمدید کند به دنبال یک بازیکن زیر ۳۰ سال است تا این روند گلزنی حفظ شود . تیمو ورنر (لایپزیگ) ، هری کین (تاتنهام) ، گابریل ژسوس (منچسترسیتی) و مائورو ایکاردی (پاری سن ژرمن) از گزینه های مورد نظر تیم ایتالیایی است . حضور یک مهاجم باعث می شود رونالدو راحت تر به کار خود ادامه دهد . در این صورت ستاره یوونتوس برای تمدید قرارداد راضی خواهد شد.
عملکرد ضعیف دیبالا در فصل گذشته سبب شده بود که بیانکونری به فکر فروش او بیفتد و حتی آماده شده بود که او را به منچستر یونایتد انتقال دهد اما پا فشاری خود او برای ماندن مانع از این جا به جایی شد . دیبالا در فصل جزو بهترین‌ های یوونتوس بوده و برای این تیم گل‌ هایی حیاتی در سری A و لیگ قهرمانان اروپا زده است . به همین دلیل به نظر می‌رسد که نظر سران باشگاه یوونتوس نسبت به او تغییر کرده و آنها حالا تصمیم به حفظ او گرفته‌اند.
طبق گزارش نشریه گاتزتا دلو اسپورت ، یوونتوس قصد دارد قرارداد دیبالا را تا سال 2024 تمدید کند و حقوق او را به 9 میلیون یورو در سال به علاوه پاداش افزایش دهد.
این رقم با چیزی که گفته می‌ شود دیبالا به عنوان شرط تمدید قرارداد معرفی کرده فاصله ندارد . بازیکن سابق پالرمو از یوونتوس 10 میلیون یورو حقوق سالانه به علاوه پاداش خواسته است.
قرارداد فعلی دیبالای 26 ساله با یوونتوس تا پایان فصل 22-2021 اعتبار دارد . او در این فصل 7 گل و 17 پاس گل داده است . یوونتوس دیبالا را سال 2015 در ازای 40 میلیون یورو از پالرمو خرید.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

جمشید

پنالدو نههه فقط دیبالا