ادامه ی سیر صعودی سردار آزمون در اروپا | تماشاچی

ادامه ی سیر صعودی سردار آزمون در اروپا

ادامه ی سیر صعودی سردار آزمون در اروپا
تماشاچی - در شب گذشته ، شاهد شکلگیری بازی زنیت و اورال در رقابت های لیگ برتر روسیه بودیم . مادامی که تمام لیگ های معتبر و سطح بالا در حال لغو مسابقات و تعطیل شدن هستند ، لیگ روسیه از معدود لیگ هایی می باشد که کماکان دنبال می شود.
 به نظر می رسد مهاجم تیم ملی ایران شیب صعودی خود را از سر گرفته است.
در جریان هفته 22 لیگ برتر روسیه ، زنیت برابر اورال توانست با نتیجه 7-1 به پیروزی برسد . سردار آزمون علاوه بر ثبت یک پاس گل برای تیمش هتریک کرد.
سردار آزمون موفق به ثبت یک هتریک و یک پاس گل شد . دریافت نمره 10 سردار آزمون از سوی هو اسکورد ، بیانگر عملکرد بی نقص وی در این دیدار بود و علاوه بر این بازیکن ملی پوش ، جایزه بهترین بازیکن میدان را نیز پس از این دیدار دریافت کرد.
زنیت با این پیروزی 50 امتیازی شد و جایگاه خود را در صدر جدول روسیه تثبیت کرد . مهاجم تیم ملی کشورمان پس از عملکرد فوق العاده در این بازی ، از هو اسکورد نمره کامل یعنی 10 گرفت.
سردار آزمون ، در مصاحبه‌ ای اظهار داشت :
"خدا را شکر می‌کنم 7 گل زدن در یک بازی کار آسانی نیست . بازی خوبی ارائه کردیم و از همه مهتر اینکه 3 امتیاز را بدست آوردیم."
وی در پاسخ به این سوال که از 3 گلی که زدی کدام گل بهتر بود ؟ گفت :
"هر گلی حس خوب خودش را دارد . گل زدن یعنی اینکه مزد زحمات خودت را گرفتی و این بهترین چیز برای یک مهاجم است."
سردار آزمون درباره اینکه آیا برای کسب عنوان آقای گلی به دیژوبا می‌رسی ، افزود :
"رقابت در تیم سالم و پاک است و هیچ چیزی نمی‌ تواند ما را از هم دور کند . هم من به دیژوبا کمک می‌ کنم و هم او به من کمک می‌ کند . و قهرمانی تیم هم برای او و هم برای من مهم است."
بنا به ادعای کوریره دلو اسپورت ، مهاجم تیم ملی کشورمان مورد علاقه باشگاه ناپولی قرار گرفته است . ناپولی در پی تقویت خط حمله خود برای تابستان ، آندره آ پتانیا از اسپال را خریداری کرد و همچنان به دنبال یک خرید دیگر است.
به گزارش کوریره دلو اسپورت ، جیونتولی ، مدیر ورزشی ناپولی استعدادیاب های خود را به روسیه و سن پترزبورگ فرستاده زیرا به خرید سردار آزمون علاقه دارد . مهاجم ایرانی در این فصل با زنیت 11 گل به ثمر رسانده و در لیست خرید ناپولی است.
ژان فیلیپه ماتتا ، مهاجم فرانسوی 22 ساله ماینتس آلمان نیز دیگر گزینه پارتنوپی برای خط حمله است و آنها وضعیت او را زیر نظر دارند.
دیمیتری سنیکوف ، پیشکسوت فوتبال روسیه در گفت و گو با سایت اسپورت اکسپرس به تمجید از مهاجم تیم ملی کشورمان پرداخت . وی گفت :
"آزمون و دیژوبا ، دو زوج خط حمله تیم زنیت ، همیشه در سبک بازی این تیم تاثیر زیادی می گذارند و اگر این دو بازیکن در دیدار مقابل اورال در ترکیب زنیت حضور نداشتند ، قطعاً نتیجه دیگری رقم می خورد . من معتقدم این دو مهاجم زمانی که در ترکیب زنیت حضور دارند ، این تیم با سبک بهتری بازی می کند."
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه