آموزش ضربه ی برگردان در فیفا 20

تماشاچی - خیلی ها در بازی فیفا 20 به دنبال زدن گل های تاکتیکی و قشنگ هستند . ضربه ی برگردان یا بایسیکل کیک یکی از زیبا ترین و در عین حال ساده ترین شوت های تکنیکی به حساب می آید که اگر بدانید چه طور انجامش دهید خیلی راحت می توانید به گل برسید.
همانند گلی که کریستیانو رونالدو در سال آخرش در رئال در خاک تورین وارد دروازه ی یوونتوس کرد و همه را به وجد آورد و حتی تمام طرفداران یووه به خاطر گل زیبای رونالدو ایستاده او را تشویق کردند و برایش دست زدند و همین دلیل برای رونالدو کافی بود تا در فصل بعد به تیم یووه بپیوندد.
حال با ما همراه باشید در این آموزش تا بتوانید با این نوع ضربه به گل برسید و حریفان خود را متحیر کنید.
در بازی فیفا 20 صد در صد دیده اید که زدن گل های ساده سخت شده اما در عوض ضربه های تکنیکی راحت تر به گل تبدیل می شوند.
برای این ضربه شما کافیست در هنگامی که توپ برای بازیکنی که در محوطه ی جریمه قرار دارد ارسال می شود با توجه به این که تحت پرسینگ دفاع نباشد و آزاد باشد ، دکمه های شوت و L2 را همزمان بزنید تا بازیکن با به پشت قرار گرفتن بتواند توپ را وارد دروازه کند.
نکات مهم این است که بازیکن مورد نظر باید تکنیک بالایی داشته باشد و از این مهم تر رعایت تایمینگ مناسب است برای زدن این شوت.
البته اگر شما یک بازیکن حرفه ای و اسکیل باز هستید کافیست با فشردن شوک راست در محوطه ی جریمه توپ را به بالای سر بازیکن آورده و سپس ضربه ی برگردان را بزنید که این نوع گل هم به نوبه ی خود استعداد بالایی می خواهد . اما از نظر تایمینگ زدن دکمه ها باید 3 ثانیه قبل از زدن این شوت باشد تا ماموریت با موفقیت انجام گیرد.
منبع : تماشاچی
برچسب : فیفا 20

ارسال دیدگاه