وزیر پرسپولیسی باعث استعفای انصاری فرد شد؟

وزیر پرسپولیسی باعث استعفای انصاری فرد شد؟
تماشاچی -انتصاب محمدحسن انصاری فرد به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس و جایگزین کردن او به جای ایرج عرب تسکینی بود برای هواداران پرسپولیس که از رفتن برانکو ایوانکوویچ سرمربی محبوب خود ناراضی بودند.
اقدام های مدیرعامل پرسپولیس اکثرا در راستای به دست آوردن دل هواداران بود و انصاری فرد تقریبا همان کارهایی که هواداران پرسپولیس علاقه به انجام آن توسط مديرعامل داشتند را به خوبی اجرا کرد.

از به خدمت گرفتن یحیی گل محمدی و خرید مهاجم خارجی برای تیمی که تنها مهاجمش علی علیپور بود اقدامی قابل تحسین از سوی تماشاگران پرسپولیس تلقی می‌شد. چرا که هواداران آنچنان که باید به کالدرون علاقه نداشتند و یحیی را جانشین بر حق برانکو می دانستند. از طرفی هواداران از عملکرد علیپور بسیار ناراضی بوده و خواهان خرید مهاجم خارجی بودند.

با اختلاف امتیازی که پرسپولیس در لیگ با تیم دوم ایجاد کرد و همچنین اتفاقات بازی با سپاهان باعث شد رقبای تیم پرسپولیس جنگ روانی را علیه این تیم آغاز کنند.

ادعای مهندسی لیگ به نفع پرسپولیس طی چند روز به تیتر اخبار فوتبال ایران تبدیل شد و خیلی از مصاحبه ها و اظهارنظرها به مهندسی لیگ برای پرسپولیس توسط وزیر ورزش در خبرهای فوتبالی قابل ملاحظه بود.

وزیر ورزش برای رهایی از این اتهام ها در اقدامی عجیب از  دندانپزشک تخصصی اش که به عنوان رئیس هیئت مدیره پرسپولیس انتخاب کرده بود برای ایجاد حواشی در پرسپولیس استفاده کرد.

دیروز دوشنبه طی جلسه ای و بدون اطلاع انصاری فرد هیئت مدیره پرسپولیس دستور به قطع همکاری با حسین قدوسی مدیر روابط عمومی این باشگاه را دادند که این امر باعث دلخوری فراوان انصاری فرد شد و او در برنامه فوتبال برتر از سمت خود استعفا داد.

در ادامه وزیر ورزش از دخالت در باشگاه پرسپولیس خود را بی خبر نشان داد اما انصاری فرد در مصاحبه ای اعلام کرد وزیر ورزش در این مدت فضاهای کاری را برای ایشان کاملا بسته و فقط با رسول پناه در ارتباط بوده است و در نهایت نیز از همین طریق جو باشگاه را متشنج کرده است.

اکنون باید دید افرادی که ادعای وزیر پرسپولیسی را مطرح  کردند بازهم بر این اتهام پافشاری می‌کنند؟
البته عده ای نیز تصمیمات هزینه زای انصاری فرد را که بار مالی زیادی برای مجموعه پرسپولیس به یادگار گذاشته را دلیل اصلی عدم تمایل هیئت مدیره پرسپولیس برای همکاری با انصاری فرد می دانند چرا که به گفته انصاری فرد، تنها نکته مهم برای او و هواداران پرسپولیس، کسب چهارمین قهرمانی پیاپی ولو به هر قیمتی بود اما این موضع هیئت مدیره و وزارت ورزش نبود و قهرمانی در لیگ به قیمت صدور چک های بی محل و فاقد اعتبار را قبول نداشتند.

 
منبع : تماشاچی

نظرات