فیلم هندی مدیرعامل پرسپولیس با استعفا برای فرار از افتضاح مالی

فیلم هندی مدیرعامل پرسپولیس با استعفا برای فرار از افتضاح مالی
تماشاچی - در حالی که شب گذشته محمدحسن انصاری فرد به سبک فیلم های هندی در حمایت از حسین قدوسی و برکناری اش از تیم، از سمت خود استعفا داد به نظر می رسد در پشت این تصمیم دلایل دیگری نهفته بود که مهمترین آنه ناتوانی مدیرعامل پرسپولیس در رفع و رجوع حجم عظیمی از بدهی های خارجی باشد که بسیاری از آنها به واسطه سوء مدیریت خود او برای پرسپولیس ایجاد شدند و با توجه به پیشخور شدن بخش زیادی از بودجه فصل بعد، انصاری فرد به شدت در منگنه قرار داشت و منتظر فرصتی برای فرار از مسئولیت بود که این گزک به او داده شد تا با خیال راحت و به سادگی استعفا داده و پاسخگوی تصمیمات اشتباهش در خصوص قطع همکاری با کالدرون و عدم توافق با برانکو و همچنین جذب دو بازیکن خارجی در بحبوحه مشکلات مالی پرسپولیس نباشد.


انصاری فرد که رسماً در پخش زنده شبکه 3 در برنامه فوتبال برتر به وزیر ورزش اتهام زد و دستور او به هیئت مدیره را عامل برکناری حسین قدوسی قلمداد کرد خبر نداشت که حسین قدوسی در پستی اینستاگرامی پرده از اصل ماجرا برداشته که هیچ ارتباطی به وزیر ورزش نداشت. قدوسی در پست اینستاگرامی خود به علت برکناری اش پرداخت و مدعی شد حامی مالی پرسپولیس که اپلیکیشن پرسپولیس را نیز اداره می کند از درز اطلاعات تیم توسط او(قدوسی) که زودتر از اپلیکیشن در اینستاگرام منتشر می شد، دلخور شده و حمایت های مالی خود را از پرسپولیس قطع کرده است! 
این صحبت قدوسی در تناقض کامل با ادعای انصاری فردی است که در روزهای اخیر منتظر کوچکترین اتفاقی برای فرار از مسئولیت و استعفا بود. پیشتر نیز نفراتی همچون پندار توفیقی، علی خطیر و ... در باشگاه رقیب به دستور وزارت ورزش از این تیم کنار گذاشته شده بودند اما به یاد نداریم مدیران عامل وقت استقلال به این دلیل از سمت خود استعفا کرده باشند. حتما در ماجرای جعل قرارداد مهدی طارمی به یاد دارید که پندار توفیقی مرتباً بابت پیگیری این قضیه اصرار داشت و در نهایت حکم به برکناری او صدار شد!

هر چه که هست به نظر می رسد بهانه جویی انصاری فرد برای توجیه استعفایش شاید افکار عمومی را قانع کند اما اهالی فن به خوبی می دانند که او به چه دلیل از سمتش استعفا داده است و ناتوانی در تامین منابع مالی برای پرداخت بدهی ها و جلوگیری از محرومیت پرسپولیس را دید و استعفا داد.

پی نوشت: نکته جالب در توجیهات انصاری فرد برای استعفای این بود که برخی مانع از تزریق منابع مالی به تیم شده اند و احتمالاً منظور او، همان سیستم ارزش افزوده VAS بوده که مدتهاست توسط وزیر ارتباطات پیگیری می شود و عزم و اراده برای جمع شدن بساط این سبک درآمدزایی از مدتها قبل ادامه دارد و مربوط به مقطع فعلی نیست. انصاری فرد پیشتر در یک برنامه تلویزیونی اعلام کرده بود باشگاه پرسپولیس به واسطه همکاری با اپراتورهای اهمراه اول وایرانسل، روزانه 150 میلیون تومان از طریق همین سیستم VAS درآمدزایی داشت که این رقم پس از ورود وزیر ارتباطات به این قضیه به روزانه 15 میلیون تومان رسیده است!  نکته اینجاست که این اتفاق فقط برای باشگاه پرسپولیس رخ نداده و جمع آوری این سبک درامدزایی که نوعی کلاه برداری نوین محسوب می شود، از مدتها قبل شروع شده است.
report گزارش اشکال
منبع : تماشاچی

نظرات

user

اقای عنصاری فرد ریدی

پاسخ دادن