14 روش موثر در رسیدن به گل در فیفا 20

تماشاچی - در این مقاله تماشاچی تمام حملات داخل کلیپ را برای شما عزیزان شرح خواهد داد تا به راحتی استاد فیفا 20 شوید. 1- فرار دادن بازیکن : ساده ترین شیوه ی حمله و کارآمد ترین روش در مقابل حریفان آماتور بهترین راه است.
شما با زدن دکمه ی L1 می توانید نزدیک ترین بازیکنی که فاصله اش با بازیکنی که حمل توپ میکند را برای فرار کردن از خط دفاع حریف فرار دهید تا در موقعیت مناسب به او پاس دهید تا در موقعیت تک به تک قرار بگیرد.
و همچنین بالعکس با زدن دکمه ی R1 می توانید نزدیک ترین بازیکن را به سمت خود فرا بخوانید تا به او پاس داده و او را در موقعیت گلزنی قرار دهید ، که این سبک بیشتر در شرایط کاتبک کردن به کار می رود.
یک راه دیگر که خیلی قدیمی می باشد یک-دو کردن با بازیکن کناریتان است که می توانید این کار را با زدن دکمه ی L1 + X  انجام دهید و بازیکنتان را به سرعت در موقعیت گلزنی قرار دهید.
2- پاس تک ضرب : در این شیوه هم کار سختی برای انجام نیست شما می توانید با منسجم کردن و فشرده کردن ترکیب و قرار دادن بازیکنان نزدیک به هم (مانند ترکیب بارسا و سیتی) با پاس های تک ضرب توپ را تا جلوی دروازه بیاورید و آن را به گل تبدیل کنید‌
3- پاس کاتبک : این شیوه برای تیم هایی که از وینگر های پر سرعت برخوردار است فوق العاده است.
شما دو راه دارید : راه اول- با بازیکن از سمت چپ و راست خط طولی دروازه را طی کرده و با پاس دادن به بازیکنان جلوی دروازه توپ را گل کنید.
راه دوم-با بازیکن وینگر خود از بیرون محوطه ی جریمه (در ضد حمله فوق العاده جواب می دهد) با زدن دو بار دکمه ی پاس ، پاس نیمه-هوایی سرعتی دهید تا توپ به بازیکن مقابل دروازه برسد و آن را گل کند.
4- پاس عمقی نیمه-هوایی : شما در این روش با زدن دو بار دکمه ی پاس عمقی موفق می شوید توپ را از بین دفاع حریف رد کرده و یک پاس عالی دهید تا توسط دفاع مثل پاس عمقی معمولی بلاکه نشود.
5- پاس عمقی کات دار : در این روش با استفاده از بازیکنان فول بک چپ یا راست توپ را برای وینگر ، از زمین خودتان ارسال می کنید اما با کمی تفاوت.
باید پاس عمقی را + R1 تا آخر نگه دارید تا وینگر مورد نظر از بازیکنی که کنار اوست فرار کند و در موقعیت مناسب قرار گیرد.
6- سانت زمینی : با زدن دکمه ی R1 + سانت ، شما سانت زمینی می کنید و این روش مخصوص ضد حمله می باشد زمانی که شما می خواهید از یک وینگر به وینگر دیگر پاس بدهید و به دلیل این که گل زدن با ضربه ی سر در فیفا 20 سخت شده ، این راه جایگزین عالی می باشد.
7- کرنر کوتاه : با سخت بودن رسیدن به گل از طریق سانت ، بهتر است شما این راه را امتحان کنید.
همیشه جوابگو نیست اما کارایی بالایی دارد.
به این ترتیب که در زمان کرنر شما دکمه ی R1 را می زنید تا بازیکنی به فرد کرنر زن نزدیک شود و سپس از طریق پاس های سرعتی خودتان را در شرایط گلزنی قرار داده و از این موقعیت استفاده کنید.
8- دریبل شوک چپ : یکی از ساده ترین ولی در عین حال کارآمد ترین شیوه های حمله برای رسیدن به گل می باشد.
شما با بازیکنانی که اسکیل دریبل بالایی دارند مانند مسی یا نیمار ، می توانید تنها با حرکت شوک چپ بازیکنان مقابلتان را گیج کنید تا به دروازه برسید و توپ را تبدیل به گل کنید.
9- دریبل L2 + R2 : به کمک این شیوه می توانید در شرایطی که فضا تنگ است یا سطح بازی بالاست به راحتی عرض اندام کنید.
به این دریبل ، دریبل ریز نیز می گویند ، شما تنها کافیست که با استفاده از این دریبل زمان بیشتری برای رسیدن سایر بازیکنان تیمتان بخرید.
10- سپر کردن : با استفاده از دکمه ی L2 بازیکن شما خود را روی توپ سپر می کند و به بازیکنان حریف اجازه ی نزدیک شدن به توپ را نمی دهد.
این شیوه نیز در زمان فشار بازیکنان حریف روی بازیکن شما بسیار مفید است ، از این شیوه در زمان حمله ی معمولی که در آن دفاع های حریف زیاد هستند و راه برای شما بسته است استفاده می توان کرد.
11- شوت قلابی : با این روش شما می توانید بازیکنتان را در مسیر بهتر قرار داده و شرایط گل زدن را برای خود ساده تر کنید.
این حرکت با زدن دکمه ی شوت و بلافاصله زدن دکمه ی پاس انجام می شود.
12- دریبل غلتاندن توپ : این دریبل با زدن همزمان دکمه ی L2 و حرکت دادن شوک راست به سمت مخالف حرکت بازیکن حریف شکل می گیرد و بسیار راه کارآمدی در دریبل کردن و رسیدن به دروازه ی حریف است.
13- دریبل 90 درجه : یک دریبل فوق العاده که هر کسی آن را بلد نیست.
با کمک این دریبل شما می توانید بازیکن حریف را محو کنید و راحت به گل برسید.
14- شوت پر قدرت : شاید برایتان سوال باشد که دروازه بان پس چه؟
ساده است ؛ در تمام موقعیت های بالا که ذکر شد کافیست با این نوع شوت توپ را گل کنید.
از این روش فقط فیفا باز های حرفه ای استفاده می کنند اما ساده است.
تنها باید تمرکز کنید و در زمان شوت زدن(شوت پر قدرت از درون محوطه ی جریمه زده می شود) دکمه ی شوت را تا نصف نگه دارید و سپس دقیقاً قبل از شوت ، شوک چپ را به عقب فشار دهید تا بازیکنتان توپ را به نقطه ی کور دروازه بان شلیک کند.
پ.ن :
1- این توضیحات برای دسته های روی تنظیمان آلترنیت می باشد در صورت جا به جا کردن دکمه ها دقت کنید ، زیرا دکمه ها در آن شرایط عوض می شوند.
2- این ویدیو و توضیحات را نفر اول قهرمان فیفا 19 و نفر اول اولتیمیت به اشتراک گذاشته است.
بنابراین در مورد کارآمد بودن این روش ها مطمئن باشید!
منبع : تماشاچی
برچسب : فیفا 20

ارسال دیدگاه