ترفند گل زدن از روی نقطه ی کرنر در فیفا 20

تماشاچی - در این ترفند قصد داریم آموزش گل زدن در فیفا 20 را ارائه کنیم.

اگر فیفا باز باشید متوجه شده اید که در فیفا 20 نسبت به فیفا های پیشین ، گل زدن از طریق کرنر بسیار سخت شده است چون که هدینگ بازیکنان در این نسخه از فیفا پیچیده تر و سخت تر شده و اکثر پلیر ها نمی توانند از طریق کرنر موفق به باز کردن دروازه حریف بشوند.
مهمترین نکته در موفق شدن در کرنر ها درست کردن فضا در جلوی دروازه است تا بازیکنان شما راحت تر بتوانند ضربه بزنند.
این کار با زدن دکمه ی R1 انجام می گیرد ، در اصل شما یک بازیکن را برای پاس کوتاه به سمت خود می کشانید و با این کار دو نفر از ناحیه ی دفاع به دنبال بازیکن شما می آیند و با این حرکت شما دو بازیکن را از ناحیه ی جلوی دروازه دور می کنید و کار شما ساده تر می شود ، این اولین قدم است.
سپس به کمک دکمه ی L1 بهترین بازیکن در مهارت هدینگ مثل کریستیانو رونالدو ، فن دایک ، راموس ، کیلینی ، لواندوفسکی و ...
را انتخاب می کنید.
بعد از این که ناحیه ی سانت را در یک فضای خالی انتخاب کردید به اندازه ی دو خانه (4 خانه ی پر کردن شوت ، سانت و پاس) را پر کرده تا یک سانت معمولی را داشته باشید.
سپس بازیکن هدزنی که انتخاب کردید را از ناحیه ی وسط میدان دور کرده و دوباره با انجام سانت او را به فضای خالی ایجاد کرده می برید.
و قبل از رسیدن به توپ دکمه ی شوت (مربع) را فشار دهید تا بازیکن ضربه بزند ، در 90٪ مواقع شما شاهد گل خواهید بود.
راز رسیدن به گل در فیفا 20 نیز همین است ، بازیکنان در فیفا 20 در حال حرکت و رسیدن به توپ ارسالی می توانند به خوبی ضربه ی سر بزنند و همانند فیفا 19 که بازیکن در جای ثابت ضربه ی سر می زد ، حال چنین راهی برای رسیدن به گل تقریباً غیر ممکن شده است.
این روش آموزش داده شده در موقعیت ضد حمله و ایجاد موقعیت به واسطه ی سانت نیز قابل انجام است.
منبع : تماشاچی
برچسب : فیفا 20

نظرات