رکورد شکنی همزمان محمد صلاح و لیورپول

رکورد شکنی همزمان محمد صلاح و لیورپول
تماشاچی - محمد صلاح با گلزنی در بازی امروز مقابل بورنموث تعداد گل هایش برای لیورپول را به عدد 70 رساند و از لوئیس سوارز پیشی گرفت.
او در یکصدمین بازی خود برای قرمزها در لیگ برتر توانست به رکورد 70 گل زده برسد ولی سوارز پس از 110 بازی در لیگ برتر توانسته بود 69 گله شود. صلاح سریع تر از هر بازیکنی در تاریخ لیورپول پس از 100 بازی در لیگ برتر توانسته به رکورد 70 گل برسد. فرناندو تورس پس از او قرار دارد که در 100 بازی به رکورد 63 گل رسیده بود.
همچنین صلاح حالا پس از مایکل اوون تنها بازیکنی است که در سه فصل متوالی توانسته بیشتر از 20 گل برای لیورپول به ثمر برساند.
همچنین لیورپول توانست در 55 بازی خانگی خود محتمل باخت نشود که در این بین قرمز ها 45 برد و 10 مساوی به دست آورده اند.
همچنین آنها بیست و دومین پیروزی خانگی پیاپی خود را در لیگ برتر تجربه کردند که رکوردی در این لیگ به شمار می‌رود.
رکورد جدیدی که لیورپول به نام خود ثبت کرد.

لیورپول در چهار بازی قبلی خود سه شکست را تجربه کرده بود، ولی در بازی با بورنموث واکنش خوبی نشان داد. محمد صلاح در دقیقه 25 گل مساوی را زد، و سادیو مانه هم هشت دقیقه بعد نتیجه را دو بر یک کرد. بورنموث چند بار در آستانه رسیدن به گل تساوی قرار گرفت، اما لیورپول توانست 27امین برد خود در 29 هفته لیگ برتر را تجربه کند.

آنها در تمامی دیدارهای خانگی خود در این فصل در آنفیلد پیروز شده‌اند و پنج امتیازی که از دست داده‌اند در خانه حریفان بوده است.

لیورپول حالا در آنفیلد 22 بازی پیاپی است که پیروز می‌شود و 55 بازی است که نباخته است.

تنها یک تیم بیشتر از لیورپول در خانه شکست نخورده است. چلسی در دوران اول حضور ژوزه مورینیو در استمفورد بریج، در سال‌های 2004 تا 2008 در 86 بازی خانگی پیاپی خود در لیگ نباخت.
همچنین آلیسون و رابرتسون در این بازی حضور نداشتتند ، منطبق با صحبت های کلوب رابرتسون استراحت کرد تا برای بازی برگشت مقابل اتلتیکو مادرید به صورت کامل آماده باشد.
ولی وضعیت برای آلیسون زیاد خوب نیست و به نظر می رسد که وی نهایت تا دو هفته ی دیگر به درون دروازه باز نگردد.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه