ادعای باشگاه تراکتور دروغ از آب در آمد | استوکس برنده پرونده شد

ادعای باشگاه تراکتور دروغ از آب در آمد | استوکس برنده پرونده شد
تماشاچی - زمانی که اخبار مذاکرات پرسپولیس با آنتونی استوکس در رسانه ها مطرح شد، باشگاه تراکتورسازی در چند مرحله به مدیران پرسپولیس هشدار داد که در صورت جذب استوکس با محرومیت های شدیدی از جمله بسته شدن پنجره نقل و انتقالات رو به رو می‌شود.

اما پس از کش و قوس های فراوان این بازیکن به پرسپولیس پیوست اما این بازیکن برای باشگاه پرسپولیس هم منفعتی نداشت و به بهانه کرونا از آمدن به ایران خودداری می‌کند. 

حالا پس از چند روز از این حواشی این بازیکن در استوری اینستاگرامی خویش خبر از محرومیت باشگاه تراکتور داده و پیروزی خود در این پرونده را به نوعی جشن گرفته است. 

​​​​​​بر طبق مدارکی که این بازیکن در اینستاگرام خویش منتشر کرده باشگاه تراکتور موظف است 400 هزار دلار به اضافه 5 درصد سود سالیانه این مبلغ را به حساب آنتونی استوکس واریز کند و در غیر این صورت دو پنجره نقل و انتقالاتی از خرید بازیکن جدید محروم می‌شود. 

حالا باید منتظر واکنش باشگاه تراکتورسازی باشیم و ببینیم ادعاهای مدیران این باشگاه قبل از پیوسن استوکس به پرسپولیس بر چه اساسی بوده؟ 
آیا این باشگاه دلیلی بر این ادعا خود داشته یا فقط برای اینکه چوب لای چرخ باشگاه پرسپولیس بگذارد این ادعا را مطرح کرده است. 

در تصویر زیر استوری آنتونی استوکس را مشاهده می کنید.  
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه