واکنش مدیرعامل پرسپولیس به بازداشت استوکس: خبر ندارم!

واکنش مدیرعامل پرسپولیس به بازداشت استوکس: خبر ندارم!
تماشاچی - در حالی که صحبتهای حسن روحانی مبنی بر اینکه از گران شدن بنزین بی اطلاع بوده و او نیز از رسانه ها متوجه گران شدن بنزین شده برای مدتها به سويه طنز رسانه ها تبدیل شده بود به نظر می رسد مدیرعامل پرسپولیس نیز از این منظر شباهت هایی با حسن روحانی پیدا کرده است چرا که کلاً از اتفاقات مهمی که پیرامون تیمش در حال رخ دادن است بی اطلاع است.


پس از حضور یحیی گل محمدی در پرسپولیس، مالک شهر خودرو مدعی شد تحت فشار (از سمت دو وزارتخانه) مجبور به صدور رضایتنامه گل محمدی برای پرسپولیس شده است و پس از این ادعا بود که مدیرعامل پرسپولیس در رسانه ها حاضر شد و از توصیه برای حضور گل محمدی در پرسپولیس اظهار بی اطلاعی کرد.

صبح امروز نیز پس از اینکه خبر بازداشت آنتونی استوکس در رسانه های انگلیسی منتشر شد رسانه های داخلی نیز موضوع را با جزئیاتش بازتاب دادند و پس از این موضوع نظر مدیرعامل پرسپولیس را در خصوص استوکس و ادامه همکاری او با باشگاه پرسپولیس جویا شدند که باز هم انصاری فرد از این اتفاق اظهار بی اطلاعی کرد و مدعی شد این موضوع را در رسانه ها شنیده است! البته پیشتر دوستان در خصوص خوشگذرانی های استوکس در دوبی نیز اظهار بی اطلاعی می کردند و به نظر می رسد در حال حاضر بهترین گزینه برای اظهار نظر در خصوص ادامه همکاری استوکس با پرسپولیس برای مدیران پرسپولیس گزینه بی اطلاعی است چرا که آنها با بوق و کرنای فراوان و علی رغم توصیه مبنی بر عدم جذب استوکس و با علم به محکومیت او به واسطه انتشار فیلم غیراخلاقی اش در انگلیس با او قراردادی 6 ماهه به ارزش 465 هزار دلار منعقد کردند که بخشی از آن را نیز به عنوان پیش پرداخت به استوکس پرداخت کردند تا این مهاجم پرحاشیه ایرلندی به نوعی با کلاه برداری از پرسپولیسی ها و بازنگشتن به تمرینات این تیم به بهانه کرونا، احتمالاً هرگز به ایران بازنگردد چرا که مدت قرارداد او تا خرداد 99 است و احتمالاً به واسطه دادگاه استوکس، او مدتی را در زندان سپری خواهد کرد و یا حتی در صورت پرداخت جریمه نقدی، فرصتی برای بازگشت او و روی فرم آمدن بدنش تا خرداد 99 وجود ندارد.

با این شرایط، انتقال استوکس به پرسپولیس یک شکست کامل برای تیم مدیریتی این تیم و شخص محمدحسن انصاری فرد محسوب می شود که در شرایط فعلی به نظر می رسد صلاح می داند از چیزی خبر نداشته باشد.

انصاری فرد در اوج بی پولی باشگاه، اقدام به پرداخت چند هزار دلار به استوکس کرد و اکنون بدون نتیجه خاصی می بایست پاسخگوی هیئت مدیره تیم بابت این انتخاب اشتباه باشد.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

اره حرف های راست و نگید تو رو خدا وزارت و انصاری فرد ناراحت میشم که ۵۰۰ هزار دلار ناقابل رو دادن به این کلاش بره دبی حالش رو ببره.جالب گل محمدی هم خیلی راضی از قرارداد بستن با استوکس حرف می زد.(فکرکنم این اقای سید حسین فامیلی،پسر عمو ،دایی انصاری فرده که چشم هاش رو کملا بسته)زنده باد ابی و ابی دل....

سید حسین

توهم خوب بلدی جو بدی.. آخه بازیکن که دروغ میگه وبه بهانه دیدن خانوادش از سر مربی مرخصی میگیره بعد فرار می کنه تقصر مدیر عامل باشگاه چیه مگه میشه پای بازیکن رو با زنجیر بست. خیلی از جوان‌ها هم سربازی نمیرن و فرار میکنن بس حتما فرمانده نیروی انتظامی مقصره... بازیکن اگه بی دلیل از تمرین وباشگاهش فرار کنه اونم باید خسارت بده الکی که نیست هی میای واسه پرسپولیس سوژه میسازی. به درک که فرار کرد مرتیکه عوضی. ترو خدا اینقدر با جو ندید بترسید ازخدا....

پژمان

بابا مسعودشون که هست غمی نیست اینم از پاداش نایب قهرمانی میدن کاری نداره گه