فوری | مرگ بازیکن معروف تیم لیگ برتر به خاطر ابتلا به کرونا | تماشاچی

فوری | مرگ بازیکن معروف تیم لیگ برتر به خاطر ابتلا به کرونا

فوری | مرگ بازیکن معروف تیم لیگ برتر به خاطر ابتلا به کرونا
تماشاچیفوری | مرگ بازیکن معروف تیم لیگ برتر به خاطر ابتلا به کرونا این تیتر خبری تکان دهنده است که ممکن است در روزهای آینده به خاطر سهل انگاری مسئولین ارشد ورزش ایران که مبادرت به برگزاری بازیها ولو بدون تماشاگر کرده اند در بسیاری از رسانه ها دیده شود.

4 بازیکن سپیدرود کرونا گرفتند + نامه

همانقدر که شما مخاطب عزیز از این خبر شوکه شده اید، احتمالاً چندین برابر آن، خانواده هر یک از فوتبالیست هایی شوکه خواهند شد که به واسطه بی تدبیری وزیر ورزش و مسئولین ذی ربط در اتخاذ تصمیم مناسب از مرگ عزیز خود شوکه می شوند. آیا حتماً باید عزیزی از دست برود تا با ارسال دسته گل و یادبود و برگزاری مراسم فاتحه به یادش باشیم؟

آیا مرگ عزیزانی همچون هادی نوروزی، مهرداد اولادی، مجید غلام نژاد درس عبرتی برای مدیران ارشد ورزش کشور نشد که چقدر مرگ یک فوتبالیست جوان می تواند دردناک باشد؟

اکنون که فرصت پیشگیری از مرگ بازیکنان، مربیان، داوران به واسطه ویروس کرونا هست چرا تنها با استناد به بهانه حفظ جان تماشاگران و سلامت آنها، مسابقات را بدون تماشاگر برگزار می کنید؟ آیا ازدحام و تراکم تماشاگران سپاهان مقابل هتل این تیم را ندیدید؟ آیا ازدحام طرفداران در فرودگاه را نمی بینید یا ویروس کرونا به شما اعلام کرده تنها بین تماشاگرانی خواهد رفت که به استادیوم های ورزشی وارد می شوند؟

در هر صورت اصرار بی مورد به برگزاری 3 بازی هفته بیستم یک اشتباه بود که نتیجه ش جنجال بزرگ دیدار سپاهان و پرسپولیس شد و اشتباه بزرگتر اصرار به برگزاری بازیها در هفته بیست و یکم است که اگر عزیزی از کادر مربیان، بازیکنان، داوران هر تیم به واسطه کرونا جان خود را از دست دهد، آنگاه چه کسی مسئولیت این اتفاق را به گردن خواهد گرفت؟

آیا اگر یک بازیکن به واسطه کرونا جان خود را از دست دهد ، آنگاه وزیر ورزش یا رئیس سازمان لیگ یا آن مسئولی که دستور به بازی مسابقات فوتبال بدون تماشاگر داده، مسئولیت قبول می کند یا این موضوع نیز مثل بسیاری از ابهامات فوتبال ایران، به حکایت معروف کی بود کی بود من نبودم بدل می شود؟

دیکتاتوری مگر جز این است که زیرمجموعه یک سیستم خواهان یک چیز باشند اما رئیس آن سیستم با توجه به قدرتش، مورد دیگری را پیگیری کند؟

دیکتاتورهای ورزش لطفاً برای اهداف دیگرتان که پیگیری میکنید، از منافع ملی و گرفتن میزبانی مسابقات از ایران توسط AFC صحبت نکنید چرا که خود AFC در حال لغو مسابقات است و کشورهای ژاپن و کره جنوبی نیز لیگ خود را به مدت دو هفته لغو کرده اند؛ پس به شعور هواداران فوتبال احترام بگذارید و یکبار برای همیشه، نیات رنگی خود را کنار بگذارید تا کسی در این بین آسیب نبیند چرا که بدون شک، شما در مقابل خانواده آن عزیز از دست رفته (احتمالی) پاسخگو نخواهید بود و از زیر بار مسئولیت شانه خالی میکنید.


تکمیلی: متاسفانه دقایقی قبل با خبر شدیم فوتبالیست قمی به نام الهام شیخی به واسطه ابتلا به کرونا جان خود را از دست داد تا این خبر که به واقعیت تبدیل شود.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

یه سوال اگه لیگ تعطیل بشه آیا بازیکنا میرن خونه؟ یا تو اردو می‌مونن و تمرین می کنن... اونوقت اگه بمونن چه فرقی با بازی کردن داره؟

کرنا از آنفلانزا خطرش کمتره (به گفته سازمان جهانی بهداشت) اگه یه ورزشکار حرفه ای با یه آنفلانزا و سرما خوردگی سلامتی اش تهدید میشه همون بهتر که بمیره مرگ حقشه

سام

والا به خدا ما هزار دفعه گفتیم حالا هم میگیم دیگه فرار کردن به ترکیه ، بهانه کردن کرونا ، پنهان شدن تو رختکن ، گرم کردن تو راهرو و این کارا دیگه قدیمی شده رفتارتون را اصلاح کنید فکر قهرمانی نباشید بر سر سهمیه آسیا بجنگید 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

ناشناس

بیشتر از این متن نیت رنگی مشخص میشه

یوسف

تماشاچی حرف اضافه نزن اره اگه تیمهای سوگلیت بازیها رو میبردن حرف میزدی چرا زمانی که کیسه کشا بردن نظر ندادی ولی الان بفکر بازیکنان افتادی خر خودتی

حسین

فوتبال هم یه شغل هست مثل بقیه شغل ها که مجبور هستند بروند سرکار.درتمام محل کارها هم کمتر ۳۰ الی۴۰ نفر که کمتر کار نمیکنند.پس چه دلیلی داره فوتبال تعطیل بشه. بدون تماشاگر بودنش بهترین راهه