گل محمدی : ما هم قرار است در ورزشگاه بدون تماشاگر به مصاف شهر خودرو برویم | تماشاچی

گل محمدی : ما هم قرار است در ورزشگاه بدون تماشاگر به مصاف شهر خودرو برویم

گل محمدی : ما هم قرار است در ورزشگاه بدون تماشاگر به مصاف شهر خودرو برویم
تماشاچی -نشست خبری یحیی گل محمدی پیش از دیدار با شهر خودرو :

-روزهای سختی را تجربه می کنیم. مردم را باید بیشتر دوست داشته باشیم. گرانی ها یک طرف و ویروس کرونا هم طرف دیگر. خودمان بیشتر باید مراعات کنیم. با برخی فروشنده ها که سو استفاده می کنند برخورد کنند.

-بازی سختی داریم. با تیم با کلاس و منسجمی بازی داریم. در ورزشگاه خالی بازی می کنیم و امیدوارم فردا روز خوبی برای ما باشد.

-شرایط سخت است اما مرجعی مثل وزارت بهداشت وجود دارد که روی همه چیز نظارت می کند.

-با توجه به اتفاقاتی که افتاد خودم هم احساسم این بود که ممکن است تمرکز تیم برای بازی با شهرخودرو به هم ریخته باشد. دیروز هم خیلی با بازیکنان صحبت کردم که تمرکز تیم باید بالا باشد.  همچنین بحث بیماری وجود دارد و همین هم می تواند تمرکز را به سمت مسائل حاشیه ای بکشاند.

-از اوساگونا راضی هستم. این مهاجم گل نزده اما پاس گل داده است و مدافعان حریف را خیلی اذیت می کند. اگر در ترکیب نبوده دلیل بر این نیست که بازیکن خوبی نیست.

-من دو تیم خیلی خوب دارم. غیر از اوساگونا سایر بازیکنان هم شرایط خیلی خوبی دارند. گاهی تاکتیک حریف و همچنین سیستم بازی حریف باعث برخی تغییرات می شود.

-استوکس یک روز از من فرصت بیشتری خواست تا بیشتر استراحت کند ما هم تمرین‌مان سبک بود، من هم برای اینکه از نظر روحی و روانی به تیم کمک شود به او این فرصت را دادم اما متأسفانه او برنگشت. ما این بازیکن را در اختیار کمیته انضباطی قرار داده‌ایم.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه