شکایت فرهاد مجیدی از مهدی امیرآبادی به خاطر Jack 3D | تماشاچی

شکایت فرهاد مجیدی از مهدی امیرآبادی به خاطر Jack 3D

شکایت فرهاد مجیدی از مهدی امیرآبادی به خاطر Jack 3D
تماشاچی -وکیل فرهاد مجیدی، سرمربی تیم فوتبال استقلال از شکایت موکلش علیه مهدی امیرآبادی خبر داد.
 

مهدی امیرآبادی بازیکنی است که تجربه ۹ سال حضور در استقلال را در کارنامه دارد و با بازیکنان بزرگی مثل مجتبی جباری، آندو تیموریان، جواد نکونام، فرهاد مجیدی، مهدی رحمتی، پژمان منتظری و آرش برهانی هم‌بازی بوده است، اما مصاحبه چند روز پیش او حسابی جنجالی شد، جایی که او در مصاحبه‌ای در مورد دربی جنجالی جام حذفی در لیگ یازدهم صحبت کرد، بازی که در نهایت با نتیجه سه بر صفر به نفع استقلال به پایان رسید.


در پایان آن بازی که با برتری قاطع استقلال همراه بود شایعه شده تعدادی از بازیکنان استقلال از ماده ممنوعه جک تری‌دی استفاده کرده‌اند هرچند که این موضوع هرگز تایید نشد. حالا مهدی امیرآبادی ۸ سال بعد از آن اتفاق در گفت‌وگو با خبرآنلاین این مساله را تایید کرده است: «اصلا چیز خاصی نبود، یک پودر‌هایی از دوبی آورده بودند آقا فرهاد به ما گفت این را بخورید خوب است، ولی نمی‌دانست که یک ماده‌ای در آن است که به تازگی ممنوع شده و ما هم نمی‌دانستیم و خوردیم.»


البته مهدی امیرآبادی یکی دو روز بعد از این مصاحبه در گفت‌وگو با یک شبکه تلویزیونی مدعی شد حرف‌هایش بد منتقل شده است، اما کار از کار گذشته بود و صحبت‌های او جنجالی بزرگ در فوتبال ایران به پا کرده بود.


فرهاد مجیدی به دلیل این‌که در زمان انتشار این خبر درگیر بازی تیمش برابر الاهلی عربستان بود، نسبت به این موضوع واکنشی نشان داد، اما ساعاتی بعد از بازگشت استقلال از کویت تصمیم گرفت از مهدی امیرآبادی شکایت کند تا حالا مدافع راست سابق استقلال مجبور باشد به خاطر اظهاراتش به دادگاه برود و در مورد حرف‌هایی که زده سند رو کند.


بکتاش منوچهری، وکیل فرهاد مجیدی در این باره گفت: «به دلیل اظهارات کذب و انتشار اخبار خلاف واقع توسط آقای مهدی امیرآبادی در مصاحبه با خبرگزاری خبرآنلاین، شکایت کیفری با موضوع نشر اکاذیب تقدیم مراجع قضایی خواهد شد.»

منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه