تائید صحت ادعای گابریل کالدرون در مورد شجاع، جلال، کمال و بیرانوند | نیمکت نشین باشید! | تماشاچی

تائید صحت ادعای گابریل کالدرون در مورد شجاع، جلال، کمال و بیرانوند | نیمکت نشین باشید!

تائید صحت ادعای گابریل کالدرون در مورد شجاع، جلال، کمال و بیرانوند | نیمکت نشین باشید!
تماشاچی - تساوی شب گذشته پرسپولیس و الشارجه حقایق زیادی را در خصوص صحت ادعاها و تصمیمات گابریل کالدرون در مورد برخی بازیکنان پرسپولیس ثابت کرد. کالدرون که با نیمکت نشین کردن چند بازیکن مطرح پرسپولیس از جمله علیرضا بیرانوند، شجاع خلیلی زاده و سید جلال حسینی، شیری تحت فشار شدید هواداران و پیشکسوتان پرسپولیس قرار داشت، اکنون می تواند فاتحانه از تصمیمات خود در قبال این بازیکنان دفاع کند چرا که یحیی گل محمدی که در قید و بند رفاقت و معرفت گیر کرده، اکنون از همان هایی در ترکیب پرسپولیس ضربه خورده که کالدرون رای به نیمکت نشین بودنشان داده بود.


با رصد 3-4 بازی اخیر پرسپولیس با یحیی گل محمدی به سادگی می توان ضعف مفرط مدافعین این تیم از جمله سید جلال حسینی و شجاع خلیل زاده و همچنین شیری را به عنوان اصلی ترین عوامل نتایج نامطلوب پرسپولیس بر شمرد. افت محسوس کمال کامیابی نیا و همچنین علیرضا بیرانوند که در بازیهای اخیر این تیم بلای جان تیم یحیی شده نیز در زمان کالدرون شناسایی شد و رای به نیمکت نشین شدن هر دو بازیکن داد اما نیمکت نشین شدن 4-5 ستاره مدعی پرسپولیس موجب به وجود آمدن جوی منفی در تیم و ایجاد دو دستگی در پرسپولیس شد و محمدحسن انصاری فرد که از کیفیت فنی پرسپولیس راضی نبود، راه خروج را به طور محترمانه به کالدرون نشان داد تا با پروسه ای عجیب، گل محمدی را بر سر کار بیاورد اما اکنون ثابت شد که کالدرون در مورد تصمیمات فنی خود محق بوده و بازیکنان نیمکت نشین پرسپولیس به واقع صلاحیت فیکس بودن در ترکیب اصلی این تیم را نداشتند و نفراتی همچون محمد نادری و سیامک نعمتی و بشار رسن و رادوشویچ و حتی محسن ربیع خواه که در فرم آمادگی بهتری قرار داشتند، به واقع بهتر از عوامل ناکامی فعلی پرسپولیس بازی می کردند و همین موضوع نیز منجر به صدرنشینی پرسپولیس در پایان نیم فصل شد اما به نظر می رسد یحیی با ادامه این رویه، قهرمانی فصل را هم از دست بدهد و بار دیگر با شعار حیا کن و رها کن مجبور به ترک تیم شود چرا که او برای مربیگری در تیمهای بزرگ و به طور کلی بازیهای بزرگ ساخته نشده است و حجب و حیای او اجازه نیمکت نشین کردن ستاره ها را به او نمی دهد.

 
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

گوه زد به تیم انصاریفرد حیون

مهرداد تاجی

اقا چرا شما به بازیکن اصلی و غایب لنگ اشاره نمیکنید؟ نقشی که بیژن حیدری در تیم لنگ داره دقیقا برابری میکنه با نقش لیونل مسی در بارسلونا

چه شود ....روزی برسه که سید جلال نیمکت نشین باشه..

علی

حیف کالدرون با سرمربی اینا حقایق پاچیده شد تو صورت فدراسیون نشین ها 4 بازی یک امتیاز