رونالدو نازاریوی برزیلی پنج بازیکن را که از تماشای بازی آنها لذت می برد نام برد؛ خبری از کریستیانو رونالدو نیست

رونالدو نازاریوی برزیلی پنج بازیکن را که از تماشای بازی آنها لذت می برد نام برد؛ خبری از کریستیانو رونالدو نیست
تماشاچی - رونالدو نازاریوی برزیلی بدون تردید یکی از برترین بازیکنان تاریخ فوتبال است که کارشناسان زیادی اعتقاد دارند اگر مصدومیت‌های پیاپی گریبان او را نمی‌گرفت بدون شک به بهترین بازیکن تاریخ فوتبال تبدیل می‌شد. 
اخیراً از رونالدو خواسته شد پنج بازیکن فوتبال را که از تماشای بازی آنها لذت می‌برد نام ببرد و جالب اینجاست که کریستیانو رونالدو در بین 5 گزینه اول رونالدوی اورجینال نبود.
رونالدو مسی را به عنوان بازیکن شماره یک برای تماشای فوتبالش انتخاب می‌کند؛ رونالدو در مورد مسی می‌گوید:
"البته مسی، او شماره یک است، مسی از آن استعدادهایی است که 20 یا 30 سال طول خواهد کشید تا چیزی مشابه آن را ببینیم."
مهاجم سابق تیم‌های رئال مادرید و بارسلونا همچنین محمد صلاح از لیورپول، ادن هازارد از رئال مادرید، هموطنش نیمار و کیلیان امباپه را از پاری سن ژرمن انتخاب کرد.
وی افزود: "من همچنین از تماشای بازی صلاح ، هازارد، نیمار و البته امباپه لذت می‌برم."
ام‌باپه اخیراً از سوی کارشناسان و هواداران فوتبال با رونالدوی برزیلی زیاد مقایسه می‌شود، اما رونالدوی افسانه‌ای دوست ندارد دو بازیکن از نسل‌های متفاوت باهم مقایسه شوند. رونالدو که دو بار به عنوان بهترین بازیکن جهان شناخته شده است و با بدست آوردن این عنوان در 18 سالگی به عنوان جوانترین بازیکنی شناخته می‌شود که موفق به کسب توپ طلای جهان شده است در مورد مقایسه ام‌باپه با خودش می‌گوید:
"خیلی‌ها می‌گویند که امباپه شبیه به من بازی می‌کند؛ به نظر من او سرعت بالایی دارد و تمام کننده‌ی خیلی خوبی است، حرکات پا به توپ او نیز عالی است، با هردو پا خوب کار می‌کند و حرکات انفجاری باورنکردنی دارد. ما خصوصیات مشابه زیادی داریم اما من هرگز مقایسه را دوست نداشته ام، به خصوص بین دو بازیکن از نسل‌های مختلف، زیرا اوضاع بسیار متفاوت است."
این مهاجم 43 ساله سابق اینتر که در حال حاضر ریاست تیم وایادولید را در اسپانیا بر عهده دارد که مالکیت سهام اصلی باشگاه نیز در اختیار خودش است در مورد فینال سال گذشته لیگ قهرمانان که بین دو تیم انگلیسی تاتنهام و لیورپول برگزار شد و مقایسه دو لیگ برتر اروپا یعنی لالیگا و لیگ برتر انگلیس می‌گوید:
"مشخص نیست که لیگ برتر انگلیس از لیگ ما برتر است یا نه، شاید درآمد آنها از حق پخش تلویزیونی بیشتر باشد و تیم‌ها درآمد بیشتری از فروش لباس و سایر موارد درآمدزا بدست آورند اما بهترین بازیکنان جهان در اسپانیا توپ می‌زنند، حداقل بیشتر آنها در لالیگا بازی می‌کنند."
 
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

raha

رونالدو پدتغالی خر کیه

شیما

ممد صلاح اخه