آمار عجیب پرسپولیس در آسیا | شکست 100 درصدی در بازیهای بیرون از خانه

آمار عجیب پرسپولیس در آسیا | شکست 100 درصدی در بازیهای بیرون از خانه
تماشاچی - تیم فوتبال پرسپولیس با پذیرش شکست 2 بر 0 مقابل الدحیل قطر در شرایط سختی قرار گرفته است چرا که با توجه به اینکه بازیهای دور رفت مرحله گروهی برای نمایندگان ایران همگی در خارج از کشور برگزار می شود، آمار بر علیه پرسپولیس است چرا که آنها پس از شکست مقابل کاشیما انتلرز در فینال لیگ قهرمانان آسیا، در تمامی بازیهای خارج از خانه در لیگ قهرمانان آسیا شکست خورده اند.

پرسپولیسی‌ها در 7 بازی آخر خود که میهمان بوده‌اند، متحمل 7 باخت مقابل الجزیره امارات، الدحیل قطر (2 بار)، کاشیما آنتلرز ژاپن، السد قطر، الاهلی عربستان و پاختاکور ازبکستان شده‌اند.
به طور کلی سرخپوشان پایتخت در 100 درصد بازی‌های خود بعد از حضور در فینال آسیا که میهمان بوده‌اند، شکست خورده‌اند.

پرسپولیس در حالی خود را آماده مصاف با الشارجه می کند که به نظر می رسد تیم اماراتی، آسان ترین حریفش در مرحله گروهی باشد و اگر نتواند طلسم شکنی کرده و از این مصاف خارج از خانه پیروز بیرون بیاید، احتمال حذف زودهنگام سرخ ها از لیگ قهرمانان آسیا به شدت افزایش پیدا خواهد کرد چرا که در بازی آخر دور رفت می بایست به مصاف التعاون عربستانی بروند که مطمئناً از الشارجه قوی تر خواهد بود.


 
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

مهرداد تاجی

امیدوارم این آمار تداوم داشته باشه و به بازی های داخلی و میزبانی پرسپولیسم برسه که مایه ی بسی شادی ِ. متاسفانه پرسپولیس نمیتونه در بازی های بین لمللی از مهره های تاثیرگذارش مثل سلطانی فر و بیژن حیدری استفاده کنه و این واقعا باعث نگرانی برا هواداراست

بابالنگی

بابا مسعود شده شعار لُنگی، بابا لُنگی، بابا لُنگی