عذر بدتر از گناه صدا و سیما برای پخش زنده بازی استقلال و الکویت

عذر بدتر از گناه صدا و سیما برای پخش زنده بازی استقلال و الکویت
تماشاچی - در حالی که از ساعات ابتدایی امروز شایعه عدم پخش بازی استقلال و الکویت در برخی رسانه ها منتشر شده بود، پخش زنده این بازی در کنداکتور شبکه 3 و شبکه ورزش قرار نگرفت تا فشار هواداران استقلال در فضای مجازی، دوستان را مجبور به پاسخگویی کند که به نوعی عذر بدتر از گناه محسوب می شد.


پس از اینکه دوستان وزارت نشین با تمام توان خود از ابتدای هفته، سعی در حذف نماینده کشورمان در امارات داشتند (با پیشنهاد میزبانی کشور امارات و دیر اعلام کردن حضور تیمهای ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا) صدا و سیما نیز در اقدامی عجیب با بی میلی تمام به استقبال پخش زنده دیدار پلی اف استقلال و الکویت رفت و دوستان در توجیه اینکه چرا اقدامی برای پخش زنده  این دیدار تاکنون صورت نگرفته اینطور گفتند که به دلیل اینکه از برگزاری این بازی بسیار دیر مطلع شده اند، امکان پخش زنده آن در هاله ای از ابهام قرار دارد که با تلاش مسئولین، احتمالاً پخش زنده بازی استقلال و الکویت از شبکه 3 میسر خواهد شد.

حال سوال اینجاست که آیا اینکه دوستان 72 ساعت قبل از شروع مسابقه از برگزاری آن مطلع شده اند، برای هماهنگی پخش زنده این دیدار کافی نبود؟

البته کارشکنی در پخش زنده بازی های تیم استقلال در سالهای گذشته حتی در لیگ برتر نیز از سمت رسانه ملی مسبوق به سابقه بوده و بی تفاوتی دوستان نسبت به این مسئله امری طبیعی به نظر می رسد چرا که از ابتدای هفته، عزمی مبنی بر حذف استقلال از آسیا دیده می شود که این مورد نیز مصداق دیگری بر بی تفاوتی مسئولین نسبت به این تیم محسوب می شود.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

شهرام عجمی

دقیقا همینه،اگر ترس از هوادارنبود تاحالا حتی اسمشو محو کرده بودن از تاریخ کشور

دمت گرم که از حق طرفدارانی استقلال دفاع میکنید هو

خواستم بپرسم: چرا منحل ش نمی کنن استقلال رو تا خیال همه راحت بشه... ولی بعد یه جواب به ذهنم رسید که هدف آقایان به احتمال زیاد خار و ذلیل کردن تاج سابقه. پروسه تبدیل آبی ها به زنگ تفریح بقیه تیم ها ...