ادامه فعالیت جاسوس استقلال با انتشار ایمیل وکیل استراماچونی در خبرگزاری میزان

ادامه فعالیت جاسوس استقلال با انتشار ایمیل وکیل استراماچونی در خبرگزاری میزان
تماشاچی - به نظر می رسد مسئولین استقلال عامدانه قصد ندارند تا جاسوس فعال در باشگاه استقلال را شناسایی و معرفی کنند چرا که پس از صحبتهای روز گذشته فرهاد مجیدی، خبرگزاری ایلینا در اقدامی عجیب، مبادرت به انتشار ایمیلی محرمانه بین باشگاه استقلال و وکلای استراماچونی کرد که علی القاعده تنها افرادی خاص به رونوشت این ایمیل دسترسی داشته اند و مشخص نیست چه کسی اسناد محرمانه باشگاه استقلال را به این سادگی در اختیار رسانه ها قرار می دهد! در مورد قبلی نیز انتشار ریز جزئیات قرارداد قبلی استراماچونی با استقلال، برای همیشه پرونده مذاکرات برای بازگرداندن او را بست تا مشخص شود، یک خائن در باشگاه استقلال فعالیت می کند که علاقه ای به موفقیت این تیم ندارد و با اجرای دستوراتی که از مقام مافوقش دریافت می کند، در هر لحظه اسناد محرمانه باشگاه را رسانه ای میکند و این در حالیست که مدیران استقلال نیز بدون توجه به این مورد، نسبت به فعالیت های او بی تفاوت هستند و از اعلام نامش واهمه دارند. به نظر شما خائن باشگاه استقلال، به چه کسی وصل است که حتی مدیران استقلال نیز از معرفی او و برکنار کردنش واهمه دارند؟


در ایمیل مازلی آمده: «از ایمیل و پیوست محترمانه شما متشکرم. باعث افتخار من و کاستاس بود که غروب یکشنبه گذشته در دوحه شما را ملاقات کردیم. در این زمینه و از طرف موکل‌های خودم، تمایل دارم تا یک‌بار دیگر تاکید کنم (همان‌طور که در ایمیل‌های قبلی خود به باشگاه اشاره کردیم) که دلیل واقعی اینکه چرا آقای استراماچونی و همکارانش دیگر تمایل ندارند تا هیچ پیشنهادی را از سمت باشگاه استقلال قبول کنند، اساسا به خاطر برخورد و رفتار مدیریت باشگاه در روزهای گذشته بود. یعنی:


یک) انتشار کامل ایمیل ما در تاریخ ٢٢ دسامبر در رسانه و دادن اطلاعات نادرست در ارتباط با قراداد قبلی


دو) انتشار اسناد و مدارک محرمانه برای عموم


سه) اعلام رسمی پایان قرارداد آقای استراماچونی


چهار) اعلام و معرفی سرمربی جدید تیم بزرگسالان استقلال


که به‌طور قطع موارد فوق هرگونه مذاکره با اقای استراماچونی برای موارد و شرایط یک قرارداد جدید را به خطر انداخته است.»خبرگزاری میزان وابسته به قوه قضائیه این ایمیل را در حالی منتشر کرد که به نوعی پاسخ ادعاهای فرهاد مجیدی در خصوص نیامدن استراماچونی به ایران را داده باشد!

منبع : تماشاچی
برچسب : استقلال

ارسال دیدگاه

سهیل

یعنی فرهاد استعفا نده بزرگترین اشتباه رو مرتکب شده. اونقدر بزدل و بدبخت هستن که همه چیز باشگاه دست اوناست، ولی برای جواب دادن مثل دزد ها رفتار می کنن. خاک عالم بر سرتون.

احمد

تا وقتی که این وزیر لنگی هست همین آش هست و همین کاسه

جمشید

چ جاسوس بی پدری