سناریوی تکراری عصبانی کردن بازیکن استقلال | ماجرای پشت پای عمدی به دیاباته در فرودگاه مهر آباد

سناریوی تکراری عصبانی کردن بازیکن استقلال | ماجرای پشت پای عمدی به دیاباته در فرودگاه مهر آباد
تماشاچی - به نظر می رسد عوامل پشت پرده همیشگی فوتبال ایران خیال ندارند دست از حاشیه پردازی برای تیم استقلال در آستانه دیدار حساسش مقابل الکویت بردارند و بار دیگر با یک سناریوی نخ نما و تکراری قصد به حاشیه کشیدن اردوی استقلال و به هم ریختن اعصاب مهاجم گلزن این تیم یعنی شیخ دیاباته را داشتند.


حتماً به خاطر دارید که در فصل گذشته درست در زمانی که گادوین منشا از پرسپولیس به استقلال منتقل شد و در ابتدای حضورش با گل ها و پاس گلهای پیاپی اش حسابی هواداران تیم رقیب را عصبانی کرده بود، به یکباره حاشیه عجیبی برای او درست شد تا او را از فرم بازی دور کنند. پس از بازی استقلال مقابل فولاد خوزستان که با گل دیدنی منشا همراه بود، یکی از افراد در انبوه جمعیتی که از بازیکنان استقلال در هتل استقبال می کردند، موهای منشا را کشید و باعث عصبانیت وی شد که در نهایت واکنش او نسبت به فردی که محرک عکس العمل منشا بود، موجب محرومیت عجیب منشا و دور شدنش از فرم ایده آل شد.

اکنون نیز تا قبل از بازی استقلال و الکویت، کاری نبوده که دوستان همیشه در صحنه برای شکست تیم استقلال در این آوردگاه انجام نداده باشند؛ از میزبان کردن عجیب امارات به عنوان کشور ثالث گرفته تا تعیین وضعیت بازی کردن یا نکردن تیم تنها 48 ساعت مانده به این دیدار حساس و در نمونه آخر نیز سناریوی تکراری عصبانی کردن شیخ دیاباته در فرودگاه مهرآباد!

همانطور که احتمالاً در فیلمی که در فضای مجازی منتشر شده دیده اید، ماجرا از این قرار بود که دیاباته در حال عبور از در ورودی فرودگاه مهرآباد بود که یکی از مسئولین نظافت فرودگاه با پشت پایی عمدی به او، قصد سرنگون کردنش و احتمالاً به وجود آوردن یک درگیری را داشت که اینبار تیر آقایان به سنگ خورد چرا که دیاباته بر خلاف منشا که خصوصیات اخلاقی ویژه ای داشت، بسیار آرام و صبور است و در مقابل این صحنه نیز با متانت برخورد کرد تا سناریوی دوستان در این زمینه ناکام مانده باشد.


البته چنین صحنه سازی هایی توسط مافیای فوتبال ایران مسبوق به سابقه است و در نمونه دیگر و در کوران مجادله لفظی کادر فنی تیم ملی به هدایت کیروش و حضور برانکو در ایران نیز حتماً به خاطر دارید که خبرنگار سایت ورزش 3 چطور موجبات عصبانیت و برخورد فیزیکی اوسیانو کروز را فراهم کرد و جنجال بزرگی به واسطه این مورد به وجود آورد! 

هنوز هواداران استقلال از یاد نبرده اند که دوستان چطور با سناریوهای مختلف سعی در عصبانی کردن استراماچونی و فراری دادنش از استقلال کردند و حتی در زمانی که او مایل به بازگشت بود با یک عملیات روانی دیگر و انتشار اسناد محرمانه باشگاه و متن قرارداد استرا، موجبات عصبانی شدن او را فراهم کردند تا فکر بازگشت به ایران را از سر بیرون کند؛ اگر هواداران استقلال می بینند که هنوز خائن استقلال در این قضیه شناسایی نشده، باید بدانند که خائن جزئی از بدنه مدیریت استقلال و وابسته به وزارت ورزش بوده و پیگیری موضوع مثل ماجرای جعل سند مهدی طارمی احتمالاً ممنوع اعلام شده است وگرنه پیدا کردن فردی که قرارداد استرا را به خبرگزاری دولتی ایلنا داده، چندان سخت به نظر نمی رسد.

هر چه که هست، به نظر می رسد، دوستان علاقه ای به حضور استقلال در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ندارند و روز گذشته نیز در کمال وقاحت با افتخار اعلام کردند که از حق فوتبال ایران در AFC دفاع کردند و این در حالیست که احتمالاً استقلال و شهر خودرو جزئی از فوتبال ایران به حساب نمی آمدند که اینگونه قربانی منافع تیم محبوب آقایان شدند!

فیلم پشت پا زدن به دیاباته در فرودگاه مهر آباد
 
 
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

علی

اگر مملکت قانون داشت همان دسته جارو را تا ماتتش فرو میکرد که این کار عبرتش شود

قرمز رنگ عشقه

عرض کنم شما دیکه در حدی نیستین که ما بخوابم برا شما تله بزاریم و درد سر درست کنیم شما به اندازه کافی مث سگ و گربه به هم پریده هستین الحمدلله نیازی به ما ندارین و سالهاست ک خودتون گرفتار کاسه خالی تون هستین و سرش دعوا دارین همون طور ک موی منشا رو هم یه کیسه کش کشید قطعا اینم از خودتون بود ولی از طرفدارای باند دیگه تون.

خیلی جای تاسف داره یه خدمتکارفرودگاه برخوردزشتی داشته باشه ...بازم اون بازیکن فوتبال دیاباته حرفی نزدفک کنم کاملافرهنگشونشون داد

امیر موری

اینافقط طرف داران لنگ هستن وگرنه تو این تایم این بیشرف باجارو چه میخواد انجا.. اون از منشاه اینم از دباباته چرا کسی با بازی کنان لنگ این کارهارو نمیکنن

سهیل

اینایی که هر چی ببینن رو یه جورایی ماس مالی می کنن از دو حالت خارج نیستند: یا نمی فهمن یا خودشون رو به نفهمی می زنن. در هر دو حالت بحث کردن با اینا بی فایده س. شما ها کار خودتون رو بکنین.

علی محمد بیگی

مسولش سادیسمیه وگر نه کارگر خدمات هم باید ادب داشته باشه