آقای مازیار ناظمی قبل از دروغ گفتن فکر کن | مستندات پیشنهاد امارات برای میزبانی را منتشر کنید

آقای مازیار ناظمی قبل از دروغ گفتن فکر کن | مستندات پیشنهاد امارات برای میزبانی را منتشر کنید
تماشاچی - پس از اینکه توافق جنجالی هیئت ایرانی با مقامات AFC رسانه ای شد، تلاش های زیادی برای بزرگ جلوه دادن این اتفاق صورت گرفت که مهمترین آن، حضور توئیتری مازیار ناظمی در صحنه بود تا انتقادات در خصوص تعیین امارات به عنوان میزبان دو تیم استقلال و شهر خودرو را خاموش کند.
ناظمی در حالی از توافق بزرگ صحبت کرده که هنوز علاقه مندان به فوتبال طلوعی دیگر او پس از کیروش را از یاد نبرده اند که با چه فاجعه ای همچنان در جریان است! اکنون این مطالبه وجود دارد که مازیار ناظمی و مسئولین ذی ربط در وزارت ورزش اسنادی که به AFC پیشنهاد داده اند تا امارات به جای قطر، میزبان تیم های ایرانی باشد را منتشر کنند و سپس در این خصوص پاسخگو باشند که در این خصوص با کدام مسئول تیم های استقلال و شهر خودرو مشورت شده که به یکباره به این نتیجه رسیده اند که امارات که دوستی دیرینه با عربستان دارد و قطعاً مشکلاتی برای صدور ویزا ایجاد می کند مناسب تر از قطری است که بازی دوم تیم های استقلال و شهر خودرو نیز در این کشور برگزار می شود!

اکنون کاروان استقلال و شهر خودرو با این مشکل رو به رو شده که در فاصله 48 ساعت تا بازی مقابل الکویت، طبق انتظار با مشکل ویزا مواجه شده اند و مدیران استقلال در بحبوحه بحران ملی خود به فکر هزینه های سنگین اسکان در دوبی هستند. آیا استاد ناظمی و دوستانش که کمر به تضعیف استقلال بسته اند، به این فکر کردند که پرواز مستقیم از امارات به قطر وجود ندارد؟

شاید بد نباشد بدانید، حتی المیرا شریفی همسر داود عابدی خبرنگار ورزشی شبکه ورزش که خود نیز از خبرگویان شبکه خبر محسوب می شود، از دروغ های جناب ناظمی به ستوه آمده است که اینچنین در واکنش به دروغ های سریالی دوستان واکنش نشان داد.وقتی به صحبتهای فرهاد مجیدی در خصوص اینکه چرا به حرفهایش برای انتخاب قطر به جای امارات برای میزبانی دیدار استقلال و الکویت اهمیتی داده نشده، بیشتر به این موضوع پی می بریم که اراده ای در وزارت ورزش وجود دارد که با هدف و نیت قبلی، کمر به تحقیر استقلال در لیگ قهرمانان آسیا بسته است . آنها که از ابتدای هفته در جریان پیشنهاد AFC بودند (همین توافق بزرگی که امروز رسانه ای شد) آنقدر تعلل کردند تا کاروان شهر خودرو و استقلال در بلاتکلیفی محض به امارات بروند. 

 
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

خ ا

لعنت به ناظمی لنگی

میر

کاش توانایی این را داشتم از کشوری که از پیاده کردن حداقل عدالت بین تیمهای ورزشی عاج است بروم.با این بی عدالتی ها هرگز نخواهید توانست ستاره واقعی برای تیم سوگلیتان درست کنید.