آقای انصاری فرد دقیقاً از کدام حق تیم های ایرانی دفاع شد؟

آقای انصاری فرد دقیقاً از کدام حق تیم های ایرانی دفاع شد؟
تماشاچی - مدیرعامل پرسپولیس در اولین اظهار نظر خود پس از بازگشت از مالزی، مصاحبه ای انجام داده که در آن به دستاورد بزرگ حاصل از این سفر اشاره کرده و مدعی دفاع از حق فوتبال ایران شد! 
 

توافق مهمی در مالزی انجام شد و از حق تیم های ایرانی دفاع شد و خطر از بیخ تیم ملی هم گذشت.

توافق کردیم که دیگر محرومیتی در کار نباشد چرا که اگر با AFC به توافق نمی‌رسیدیم هر یک از نمایندگان ایران محرومیت دو ساله و جریمه نقدی در انتظارشان بود اما در این جلسه از حق ایران دفاع و قرار شد تیم‌های استقلال و شهر خودرو در مرحله پلی آف خارج از ایران بازی کنند و اگر به مرحله گروهی صعود کردند مثل پرسپولیس و سپاهان در خانه بازی کنند
ما با این توافق تیم ملی را هم از خطر محرومیت از میزبانی نجات دادیم چرا که اگر امروز این توافق با AFC انجام نمیشد ممکن بود تیم ملی هم نتواند در ایران میزبانی کند و در نهایت این یک پیروزی بزرگ برای فوتبال ایران بود که شکر خدا به دست آمد.  
 آنها مشورت کردند و نهایت به ما گارانتی دادند در مرحله گروهی حتما میزبان هستیم و فقط اول باید  خارج از خانه ها را برگزار کنیم.


احتمالاً منظور انصاری فرد از دفاع از حق فوتبال ایران، دفاه از حق پرسپولیس بوده که اینگونه از دستاورد مهم این جلسه اطلاع رسانی کرده چرا که خروجی این جلسه همانی بود که پیشتر در روز دوشنبه از سوی AFC در نامه ای به علی نژاد اعلام شده بود و نیازی به راهی شدن دوستان به سفر تفریحی مالزی نبود و اگر قرار بر موافقت با این خواسته های AFC بود، باید در همان دوشنبه این موضوع اعلام و تعیین تکلیف می شد نه اینکه دو روز مانده به دیدار نمایندگان ایران و شهر خودرو، به یکباره این قضیه رسانه ای شود!

در ضمن، دوستان در وزارت ورزش مدعی این موضوع هستند که خودشان امارات را به AFC برای میزبانی از تیم های ایرانی پیشنهاد کرده اند که به نظر می رسد ادعای درستی نباشد چرا که به دلیل مشکلات سیاسی دو کشور امارات و قطر، پرواز مستقیمی از امارات به قطر وجود ندارد و از طرف دیگر، اگر بنا بر استفاده از حق میزبانی در مقابل تیم الکویت بود، علی القاعده می بایست کشور سردسیر ازبکستان برای این بازیها در نظر گرفته می شد که با آب و هوای مشابه با تهران و مشهد و متفاوت با کشورهای حاشیه خلیج فارس، می توانست اسباب اذیت شدن بازیکنان تیم الکویت را فراهم آورد. به واقع با چه استدلالی مازیار ناظمی با افتخار از انتخاب امارات به عنوان پیشنهاد ایران برای میزبانی دفاع می کند؟ آیا قطر گزینه بهتری برای نمایندگان ایران نبود که در دور بعد می بایست در قطر به مصاف حریفان قطری می رفتند. در آنصورت کاروان استقلال و شهر خودرو  نیازی به تحمل یک جا به جایی طاقت فرسا با هواپیما را نداشتند.


حرف آخر اینکه برای منافع تیمهای خاص، دو تیم استقلال و شهر خودرو قربانی شدند چرا که پیشتر اعلام شده بود اگر بنا به میزبانی استقلال و شهر خودرو در کشوری ثالث باشد، تیم های دیگر نیز از تصمیم انصراف از لیگ قهرمانان ولو پذیرش تبعات آن، تبعیت می کردند اما در عمل اینگونه نشد! جناب انصاری فرد شما در طول هفته گذشته همواره در تلاش بودید تا از حق تیم خود دفاع کنید که این اتفاق نیز در نهایت رخ داد، این مورد را به تیم های ایران تعمیم ندهید که دو تیم دیگر ایرانی، بزرگترین قربانیان این توافق ذلیلانه شدند.


آیا قرار نبود شعار یکی برای همه و همه برای یکی اجرا شود؟ چطور شد که در میانه راه عزت خود را به یکباره فروختید و تن به ذلت بازی دو تیم ایرانی در کشور ثالث دادید؟  اکنون که تن به بازی دو تیم استقلال و شهر خودرو در زمین ثالث دادید، آیا وجود نا امنی در ایران را تائید نکردید؟
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

علی

همشون یه مشت تخم حرومن ب عشق دبی رفتن این کارا رو میکنن راستی چرا با موبایل میخایم کامنت بذاریم سایت ارور میده

سروش

احتمالا استقلال و شهر خودرو جز تیمای ایرانی نیستن که اینطوری حقشون خورده شد و مجبورن برای تیم سوگولی در کشور ثالثی بازی کنن که خودشون انتخاب نکردن