نقد صحبت های جنجالی عضو احتمالی هیئت مدیره استقلال | تماشاچی

نقد صحبت های جنجالی عضو احتمالی هیئت مدیره استقلال

نقد صحبت های جنجالی عضو احتمالی هیئت مدیره استقلال
تماشاچی - علی رغم انتقادات زیاد نسبت به انتصاب های عجیب و غریب در بدنه مدیریت استقلال، اما همچنان شاهد حضور افرادی جنجالی و ناکارآمد در هیئت مدیره استقلال هستیم که تنها با هدف مطرح شدن و مشهور شدن، این پست ها را در اختیار می گیرند و جز ایجاد تنش و درگیری و اختلاف در تیم، هیچ سودی برای استقلال نداشته و ندارند. 

در آخرین مورد از هنرنمایی های وزیر ورزش که ید طولایی در انتصاب های ضعیف در انتخاب مدیران استقلال دارد، فردی به نام موسوی به هیئت مدیره استقلال اضافه شده که از همان ابتدا، کارش را با جنجال و تنش شروع کرده است. او در ابتدا به محمد نوری بازیکن سابق استقلال که سابقه 7 سال حضور در این تیم را دارد تاخت و مدت زمان حضور این پیشکسوت استقلال را دو سال عنوان کرد!  موسوی که صاحب هتل معروف داریوش در جزیره کیش است، تا پیش از این چهره شناخته شده ای نبود و شاید اگر در خیابان از کنار هواداران استقلال عبور می کرد، کسی او را نمی شناخت اما حالا به واسطه حضورش در ویترین باشگاه استقلال و تریبون مجانی که در اختیار دارد نه تنها کسب شهرت می کند بلکه در اقدامی عجیب با سوء استفاده از تریبون باشگاه دولتی استقلال، به تبلیغ هتل خود در کیش و آژانس هواپیمایی اش می کند!! با اوضاع آشفته ورزش کشور و این انتصاب های اشتباه سریالی  مشخص نیست چرا نمایندگان مجلس به قضیه استیضاح و برکناری وزیر ضعیف ورزش ورود نمی کنند و هر بار نیز این ماجرا در جریان افتاده، به یکباره موضوع استیضاح کنسل شده است!  جناب سلطانی فر باید به نمایندگان مجلس پاسخ دهد که با چه هدفی چنین افرادی را به بدنه یکی از پرطرفدارترین تیم های ایران وارد کرده که حاصل آن جز ایجاد تنش و درگیری چیزی نبوده است.

موسوی در مصاحبه ای ادعا کرده برای استقلال پول می آورد! حال این سوال مطرح می شود که چرا وزیر ورزش همواره پول را پس از فراری دادن ارکان موفقیت استقلال، به این تزریق می کند؟  هواداران استقلال هنوز ماجرای تیام و جبارف و پاتوسی را فراموش نکرده بودند که بار دیگر با فراری دادن استراماچونی، به یکباره چاه نفت در این تیم پیدا شد!
 
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه