کریستیانو رونالدو هنگام جشن گرفتن گل به طور تصادفی پائولو دیبالا را بوسید

کریستیانو رونالدو هنگام جشن گرفتن گل به طور تصادفی پائولو دیبالا را بوسید
تماشاچی - روز یکشنبه یوونتوس میزبان تیم پارما بود و موفق شد تا این تیم را با نتیجه 2 بر 1 شکست دهد و جایگاه خود در صدر جدول سری آ راتثبیت کند. اما اتفاقی که بعد از این بازی مورد توجه رسانه‌های مختلف دنیا و طرفداران فوتبال قرار گرفت بوسه ناخواسته کریس رونالدو و دیبالا بود!
در دقیقه 58 این بازی و تنها پس از 3 دقیقه از گل مساوی پارما به یوونتوس، دیبالا با یک پاس بسیار زیبا رونالدو را در موقعیت گلزنی قرار داد و کریستیانو رونالدو نیز توپ را به آسانی به گل تبدیل کرد و دومین گلش در این بازی را به ثمر رساند تا عملکرد فوق‌العاده‌اش در سال 2020 ادامه پیدا کند؛ بعد از به ثمر رسیدن گل، دیبالا و رونالدو هردو به طرف نقطه کرنر دویدند تا شادی خود را تقسیم کنند، رونالدو به محض در آغوش گرفتن دیبالا سعی کرد او را ببوسد تا از او به خاطر پاس گلهایش در چند هفته اخیر تشکر کند اما در همین لحظه دیبالا نیز سرش را به طرف رونالدو چرخاند و لب‌های این دو بازیکن به صورت ناخواسته و برای یک لحظه روی همدیگر قرار گرفت که صحنه بامزه و عجیبی را برای هواداران بوجود آورد. عکس‌هایی که از این لحظه ثبت شده است البته ناخوشایند است که البته واقعیت ماجرا همه چیز را به صورت کامل شرح می‌دهد.
زوج رونالدو- دیبالا در چند هفته اخیر بسیار درخشان عمل کرده‌اند و هواداران یوونتوس را امیدوار کرده‌اند تا پس از سالها دوباره با قهرمانی در لیگ قهرمانان، در اروپا تاجگذاری کنند. رونالدو نیز به طور قطع بوسه‌های خود را برای جام‌هایی که قرار است بدست آورد آماده کرده است. رونالدو در این هفته‌ها بسیار آماده است و در سه بازی آخر خود در سری آ موفق به ثبت 6 گل شده است.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

نوش جونش

علی

دیوث دیبالا حرمت داره