کنفدراسیون فوتبال آسیا با میزبانی مشهد موافقت کرد اما تهران رد شد؟

کنفدراسیون فوتبال آسیا با میزبانی مشهد موافقت کرد اما تهران رد شد؟
تماشاچی -کنفدراسیون فوتبال آسیا با وجود اعتراض تیم‌های ایرانی مبنی بر سلب حق میزبانی در داخل ایران، اعلام کرد که دیدار تیم‌های استقلال و شهرخودرو با رقبای کویتی و بحرینی باید در امارات برگزار شود.

▪️این تصمیم AFC در حالی است که پیش از این قرار بود استقلال با الکویت در تهران و شهرخودرو با الرفاع در مشهد دیدار کنند.

▪️به نظر می‌رسد AFC به درخواست تضمین ایران برای برگزاری دیدارهای مرحله گروهی و بازی برگشت تیم‌های ایرانی در خاک ایران هیچ اشاره ای نکرده و احتمالا قصد ندارد چنین تعهدی بدهد .
سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در اقدامی عجیب بر خلاف خواسته ایران برنامه مسابقات پلی آف نمایندگان ایران (استقلال و شهر خودرو) را اعلام کرد.
سایت AFC لحظاتی قبل محل بازی شهرخودرو را از شهر شارجه امارات به مشهد تغییر داد تا میزبانی این تیم ایرانی در مرحله دوم پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا از تیم الرفاع بحرین در شهر مشهد قطعی شود.
🔸با این وجود، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا محل بازی استقلال مقابل الکویت را در تهران اعلام نکرده و نوشته که این نماینده ایران باید در شهر دبی به مصاف تیم کویتی برود.

تکمیلی / دقایقی پیش این اشتباه توسط سایت AFC اصلاح شد و مشهد نیز میزبان بازی شهر خودرو نخواهد بود.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

تاایران دست از این کارهای نا متعارف بر نداریم واین پرچمی را گه یک میلیون بار آتش زده ایم دست از سرما بر نمی دارند من در این چهل سال این را فهمیده ام از ماست که بر ماست ما انگشت داخل لانه زنبور کردیم وصدا می زنیم مرگ بر شما زنبور ها که نیش می زنید ای داد ای بیداد من نمی دانم چه رمز ورازی وجود دارد که دوست داریم فقط و فقط انگلک کنیم بگذارید ما هم مثل ترکیه باشیم نه اینکه مسخره دنیا بشیم