واکنش باشگاه استقلال به شایعات در خصوص رزرو هتل در قطر

واکنش باشگاه استقلال به شایعات در خصوص رزرو هتل در قطر
تماشاچی - در ساعات گذشته برخی کانال های مجهول الهویه تلگرامی با انتشار اخباری بی اساس مدعی شدند که دو تیم شهر خودرو و استقلال، مبادرت به رزرو بلیط هواپیما و هتل در کشور قطر کرده اند و این موضوع حاکی از حضور نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان است که این موضوع با واکنش شدید باشگاه استقلال مواجه شد.
 


اخباری که درباره سفر دو نماینده‌ ایران جهت حضور در مرحله پلی‌اف لیگ قهرمانان آسیا و شایعاتی که مربوط به احتمال حضور دو نماینده دیگر در مرحله گروهی به گوش می‌رسد، تحت هیچ عنوان صحت ندارد و این توافقی است که چهار باشگاه ایرانی به ثبت رسانده‌اند و موضع رسمی باشگاه استقلال طبق توافق‌نامه‌ای که مشاهده می‌کنید، برقرار خواهد بود.
بدون تردید هیچکدام از چهار نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا در این تصمیم ملی به تنهایی عمل نخواهد کرد.
لطفا به این شیطنت‌ها و اخبار بی‌اساس و تفرقه‌برانگیز توجه نکنید

گفتنیست قرار بود عصر امروز مدیران عامل هر 4 نماینده فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا قرار است عازم کوالامپور شوند تا در جلسه ای اضطراری با شیخ سلمان و مقامات ارشد AFC در خصوص حل مشکل به وجود آمده رایزنی کنند. طبق آخرین خبری که به دست ما رسیده، این جلسه به فردا موکول شده و سفر نمایندگان 4 باشگاه ایرانی نیز به فردا موکول شده است. در ادامه متن صورتجلسه توافق 4 باشگاه ایرانی برای حضور یا انصراف در لیگ قهرمانان آسیا را مشاهده می فرمایید.
 
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه